reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A u nas za tydzień skończy 9 miesięcy... I jeszcze ani jednego zeba na pokładzie [emoji12] trochę zaczynam się tym martwić. Ale znam dziewczynkę, której pierwszy ząb wyszedł jak skończyła rok - to się pocieszam [emoji1]
 
Zapraszam na śniadanko[emoji5]
Kanapeczki na ciemnym pieczywie z awokado, pomidorem, gotowanym jajkiem, kiełkami rzodkiewki, słonecznikiem, solą i pieprzem[emoji5]
20180920_105519~2.jpg
 

Załączniki

  • 20180920_105519~2.jpg
    20180920_105519~2.jpg
    95,3 KB · Wyświetleń: 146
Mojemu pierwsze wyszly dwie jedynki na dole jak mial 5 msc i tylko wtedy bylo z nim ciężko bo non stop placz [emoji57] potem jak reszta zaczela wychodzic to juz z gorki było, jak mial niecale 2latka to juz wszystkie zabki byly [emoji6]
 
Zapraszam na śniadanko[emoji5]
Kanapeczki na ciemnym pieczywie z awokado, pomidorem, gotowanym jajkiem, kiełkami rzodkiewki, słonecznikiem, solą i pieprzem[emoji5]Zobacz załącznik 899849
Mniam [emoji3]
Ale ja to juz sie objadlam ciachem to chyba bym nie wcisnela nawet kanapki [emoji23]

Naszykowalam wlasnie na obiad, dzis beda udka i skrzydelka pieczone w piekarniku z frytkami i salatka z zupek chinskich [emoji3]
IMG_20180920_085041.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180920_085041.jpg
    IMG_20180920_085041.jpg
    99,2 KB · Wyświetleń: 146
Od ok 2 godzin, odkad wrocilam ze sklepu pobolewa mnie prawy jajnik na zmiane z kluciem. Kurcze az mi to przeszkadza. Moze dlatego ze dzwigalam do auta wor ziemi bo zaraz przesadzam kwiatki
 
reklama
Ja dzisiaj mam filet z kurczaka, ziemniaki i jakąś sałatkę trzeba do tego wymyślić..
Zapraszam na śniadanko[emoji5]
Kanapeczki na ciemnym pieczywie z awokado, pomidorem, gotowanym jajkiem, kiełkami rzodkiewki, słonecznikiem, solą i pieprzem[emoji5]Zobacz załącznik 899849
Jeżu jakie cuda *_* Podziel się
Mniam [emoji3]
Ale ja to juz sie objadlam ciachem to chyba bym nie wcisnela nawet kanapki [emoji23]

Naszykowalam wlasnie na obiad, dzis beda udka i skrzydelka pieczone w piekarniku z frytkami i salatka z zupek chinskich [emoji3]Zobacz załącznik 899850
Mmm , czy to jabłecznik ? Uwielbiam [emoji7]
 
Do góry