reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja też mam kolejny pozytyw. Tzn. pierwszy pozytyw kreska była ciut ciemniejsza niż ta kontrolna, drugi dzień tak samo a dzisiaj bardzo jest widoczna różnica. Więc już nie wiem jak do tego się odnieść?
 
reklama
Kochana owulacja u ciebie zbliża się wielkimi krokami. Zapewne dzisiaj wieczorem lub jutro będziesz miała pozytyw.
Właśnie mam wątpliwości bo wczoraj test mocno sciemnial a teraz jest taki sam jak wczoraj rano w sumie teraz trochę wygląda jakby był ciemniejszy ale tamten zanim wysechl był taki sam.
 
Ogólnie dziwne to wszystko jakieś, nigdy nie miałam owulacji w 17/18 dc a według testów tak by wyszło.... No nic, zrobię jutro ostatni test, ale szczerze zaczynam wątpic w ten cykl trochę
 
Ogólnie dziwne to wszystko jakieś, nigdy nie miałam owulacji w 17/18 dc a według testów tak by wyszło.... No nic, zrobię jutro ostatni test, ale szczerze zaczynam wątpic w ten cykl trochę
A robilas wczesniej testy? A moze Ty masz wlasnie owulacje w tym okresie a myslalas ze przechodzisz ja wczesniej?[emoji5]
Ja odkad robie testy wiem ze owulacje mam wczesniej niz np pokazuje mi aplikacja. Kreska zdecydowanie ciemniejsza wiec mysle ze w ciagu kilku godzin bedzie wspanialy pozytyw![emoji5]
 
A czemu wspomnienia ? Przeciez od czasu do czasu można wyjść ze znajomymi :D ja się czaję na jutro żeby mieć wychodne bo dawno nie byłam :D ale ja to wychodzę jak dziecko już śpi i wracam to dalej śpi tylko mąż musi mnie puscic ;p
Jak się ma dziecko to to już nie te same imprezy [emoji16] albo ja już jestem za stara [emoji16] też wyszalalam się w wieku 16 lat, to chyba jakiś wiek buntowniczy... oczywiście, że rodzice pilnowali... Ale udawałam, że idę spać [emoji16] do pokoju [emoji16]
 
Ogólnie dziwne to wszystko jakieś, nigdy nie miałam owulacji w 17/18 dc a według testów tak by wyszło.... No nic, zrobię jutro ostatni test, ale szczerze zaczynam wątpic w ten cykl trochę
A jak dlugie masz cykle ?
Mi sie kiedys wydawało ze owu to u mnie zazwyczaj w 12dc bo bol i sluz byl jak powinien a odkad mierze temperaturę wiem ze u mnie owu zazwyczaj w 16/17dc [emoji57]
Jak się ma dziecko to to już nie te same imprezy [emoji16] albo ja już jestem za stara [emoji16] też wyszalalam się w wieku 16 lat, to chyba jakiś wiek buntowniczy... oczywiście, że rodzice pilnowali... Ale udawałam, że idę spać [emoji16] do pokoju [emoji16]
Haha czyli nie tylko ja tak wcześnie sie wyszalalam [emoji3]
 
Kurde jakos sie dziwnie czuje ze trace kontrole skoro nie mam jak mierzyc tempki [emoji57]za to Moj tz sie cieszy ze go nie bede budzic o 5 budzikiem i mierzeniem [emoji3] no i sam przyznal ze taki odpoczynek od ciągłego mierzenia jest mi chyba bardzo potrzebny [emoji57]
 
reklama
A jak dlugie masz cykle ?
Mi sie kiedys wydawało ze owu to u mnie zazwyczaj w 12dc bo bol i sluz byl jak powinien a odkad mierze temperaturę wiem ze u mnie owu zazwyczaj w 16/17dc [emoji57]Haha czyli nie tylko ja tak wcześnie sie wyszalalam [emoji3]
Mam albo 26 albo 28/29 dni, teraz wychodzi ten dłuższy.

Azulka jedynym testem jest mój syn, go udało się zrobić przy seksach tylko w 10,13 i14 dc, później już nic nie było. Dodatkowo przy ostatnim cyklu robiłam np w 15 dc (czyli jak dzis) progesteron i wynik był odpowiedni do fazy lutealnej. Aaaaa no i w poprzednim cyklu w 9 dc byłam u ginekologa i mówiła że widać już duży pecherzyk około owulacyjny stąd moje zdziwienie, bo ginekolog mówiła że blisko owulacji było, dodatkowo wspomniała że jest płodny śluz, a test trochę jeszcze sciemnial, ale chyba dalej to nie pozytyw?
15363924330371271535618595448927.jpg
 

Załączniki

  • 15363924330371271535618595448927.jpg
    15363924330371271535618595448927.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 123
Do góry