reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A u mnie burza! Tak blyska jakby ktoś co chwila gasil i zapalal światło. Zawsze boje sie burzy szczegolnie gdy jest na noc. Zaraz moj maz wroci z pracy i sie przestane bac[emoji23]
Ja uwielbiam burze szczególnie wieczorami jak się błyska .. i kocham jak wieje wiatr tak mocno o go słychać i pada deszcz i obija się o parapet wtedy mogę lezec i słuchać tego wszystkiego :D
 
reklama
A u mnie burza! Tak blyska jakby ktoś co chwila gasil i zapalal światło. Zawsze boje sie burzy szczegolnie gdy jest na noc. Zaraz moj maz wroci z pracy i sie przestane bac[emoji23]
Matko ja też się boję burzy [emoji23][emoji23] najgorsze są dla mnie te błyskawice [emoji33] hehe dobrze, że masz męża u boku bo ja to jeszcze 2,5 tygodnia muszę czekać [emoji24] ale cale szczęście burz nie zapowiadają [emoji23][emoji23]
 
Hej :) Czy moge dołączyć? :)
Mam 25 lat i od stycznia staramy sie z narzeczonym o maleństwo.
Niestety z tego co mówią lekarze możemy mieć problemy z zajściem z powodu dużej ilości zrostów pooperacyjnych :( Ale nie poddajemy się
Trzymam za was wszystkie kciuki :)
 
Ja uwielbiam burze szczególnie wieczorami jak się błyska .. i kocham jak wieje wiatr tak mocno o go słychać i pada deszcz i obija się o parapet wtedy mogę lezec i słuchać tego wszystkiego :D
Też lubię :)
Hej :) Czy moge dołączyć? :)
Mam 25 lat i od stycznia staramy sie z narzeczonym o maleństwo.
Niestety z tego co mówią lekarze możemy mieć problemy z zajściem z powodu dużej ilości zrostów pooperacyjnych :( Ale nie poddajemy się
Trzymam za was wszystkie kciuki :)
Trzymam kciuki :)
 
Mój zwierz tzn pies boi się nawet wiatru a co dopiero burzy łazienka to jego azyl :)miłego dnia dziewczyny trzeba trochę popracować ;)
 
Hej :) Czy moge dołączyć? :)
Mam 25 lat i od stycznia staramy sie z narzeczonym o maleństwo.
Niestety z tego co mówią lekarze możemy mieć problemy z zajściem z powodu dużej ilości zrostów pooperacyjnych :( Ale nie poddajemy się
Trzymam za was wszystkie kciuki :)
Witaj, oczywiście możesz do nas dołączyć :)
 
Mój zwierz tzn pies boi się nawet wiatru a co dopiero burzy łazienka to jego azyl :)miłego dnia dziewczyny trzeba trochę popracować ;)
Ja miałam psa który już piszczał i chciał na ręce gdzie jeszcze nawet nikt nie wiedział że burza będzie a jak zaczynało z daleka grzmieć to rzygał ze stresu albo uciekał do mojej siostry na bloki bo my mieszkaliśmy w domu. To dopiero był cudak
 
Dobry wieczór ;)

Nie wiem czy sobie nie odpuszczę tego wątku ;) bardzo was lubię, ale tempo zawrotne :(
Nawet o tym nie myśl [emoji6]
Dobrze dziewczyny niestety muszę was opuścić może na 2 lata może wcześniej super było wyczekiwać z wami 2 kreseczek życzę wam powodzenia podejrzewam ze ten okres za ten tydzień przyjdzie nie mam już złudzeń No i rozmowa z chłopakiem nie przebiegła tak jak mogła by. Miło było do zobaczonka [emoji174][emoji174][emoji174]
Kochana chcialabym jeszcze cos dodać ale Azulka juz chyba napisala wszystko [emoji6]
To musi byc wasza wspolna decyzja i dobrze ze porozmawialscie szczerze.
Mam nadzieje ze jesli teraz sie wam udalo i jednak bedziesz w ciazy to jakos sobie poradzicie [emoji6]
Moze to dla Was lepiej? Moze na początek skończ szkole i zamieszkajcie ze soba. To tylko umocni Wasz zwiazek. A uwierz mi na slowo, ze przyjazdy chlopaka na pare dni to calkiem co innego niz wspolne mieszkanie. Moim zdaniem kazda para powinna przed slubem czy tam wspolna decyzja o dziecku zamieszkac ze sobą. Wtedy wszystko z czlowieka wychodzi. Wszystkie zalety, wady, przyzwyczajenia które naprawde ciezko czasami zaakceptowac.
To ze na razie rezygnujesz ze staran nie oznacza ze masz zapomniec o tym ze pragniesz dziecka. Poswiec ten czas na przygotowanie sie do ciazy. Zacznij sie zdrowo odżywiać, poczytaj trochę literatury, zrob badania.
Zycze Ci wszystkiego dobrego!
Podpisuje sie rekami i nogami pod tym [emoji106]
A nie wkurzacie się jak ja odpowiadam na 3 z miliona postów? [emoji14] nie dam rady odpowiadać każdej :/

Malentka na czym polega monitorowanie cyklu? Poprostu na robieniu USG? ;) Jak ja miałam teoretycznie płodne to mi nie robił USG. Powiedział tylko, że śluz płodny.

Ewelina2000 ale z czym się czujesz strasznie? Nie rozumiem twojego posta chyba. Pogadałas z chłopakiem i uzgodniliscie że jednak się nie staracie, tak? Tak szczerze, ja też myślałam, że jestem gotowa na dziecko, na karmienie, na wstawanie, byłam przekonana że dam sobie ze wszystkim radę, że chata będzie na blysk, że ja będę na błysk i szczęśliwa rodzinka [emoji14] a przyszło takie zmęczenie, że podczas karmienia dziecka usypialam i jedynym moim relaksem były spacery podczss których mały nie płakał. Później były zawirowania z mieszaniem i tak zeszły mi 4 lata do planowania kolejnego dziecka. Gdybym zaplanowała je szybciej byłaby niezła rozpierducha i patologia ;)
Pisz tyle na ile możesz [emoji6] wiadomo ze nie każdy zawsze bedzie na bieżąco ale nie uciekaj [emoji6]
Hej :) Czy moge dołączyć? :)
Mam 25 lat i od stycznia staramy sie z narzeczonym o maleństwo.
Niestety z tego co mówią lekarze możemy mieć problemy z zajściem z powodu dużej ilości zrostów pooperacyjnych :( Ale nie poddajemy się
Trzymam za was wszystkie kciuki :)
Witaj [emoji4] rozgosc sie [emoji4]
 
Dzien dobry [emoji4] jakie plany na dzis ? [emoji4] ja sie musze wziac za porzadne sprzatanie naszego mieszkanka i pakowanie naszej trojki bo jutro jedziemy [emoji57]
 
reklama
Do góry