reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No moja jest droga....i lechowskiej nie słyszałam ale.ostatnio mowili mi.o pani Joannie teler czy jakoś tak z ZG. Że.bierze za wizytę pierwsza 140 potem już po 50 i że.bardzo dobra ale.ja myślę że.każda osoba inaczej odbiera lekarza
 
Nie no [emoji6] po prostu zawsze jak ktos pytal to pisalam na priv[emoji6]ale ok [emoji6]
Magdalena Lechowska [emoji6]Ile ma twoje ?
Moj uwielbia wszystkie dzieci, z kazdym chce sie witac i przytulac a jak malutkie to juz calkiem zainteresowany [emoji849]
Mój synek we wrześniu skończy 15 miesiecy
 
Aa to jeszcze maluch taki [emoji3]
Moj juz kumaty, zaraz 4i pół roku [emoji3]
Oooo to rzeczywiście. Ni my tak byśmy chcieli żeby byla mała różnica wieku. Ale chcieć a moc to różnica. A ja jestem z okolic łodzi :) Testy u mnie jeszcze nigdy nie wyszły na owu. Po prostu na mnie to nie działa...
 
reklama
Ja dzisiaj mam leniwą niedziele..
Powiedźcie mi dziewczyny jak to jest z tym śluzem płodnym.. płodny jest przezroczysty i mamy uczucie wilgoci.. Ale żeby był śluz płodny to musi być owulacja, prawda.. To jeśli ja taki miałam , to dlaczego lekarz mówił że nie mam owulacji?
 
Do góry