reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Nieźle. Zazdroszczę odwagi i chęci niesienia pomocy [emoji5]
@Bunia1992 @Kaamilaaa Co Was skłoniło do zgłoszenia się do fundacji?
Ja miałam 18 lat i myślę że to ta odwaga młodego wieku ( kiedyś byłam dużo bardziej odważniejsza ) ale nie rezygnuje bo jeśli bym miała komuś pomóc to pomogę ja się nie boję takich rzeczy. Kiedyś moja mama zadzwoniła do mnie że coś mi przesłali powiedziała że znaleźli osobę której ja mogę pomóc chciała mnie sprawdzić jak to ona no i pamiętam że moja pierwsza myśl to była mega wielkie przerażenie ale za kilka sekund się cieszyłam że komuś pomogę potem miałam pretensje że sobie żarty że mnie robi i mnie sprawdza.
 
ale extra:) szkoda ze ja nie mam takiego pakietu :p u mnie kazda wizyta 180 zł plus lr 50 zł
A dobrze pamiętam ze twoj to tez żołnierz ? Nie mieli takiego pakietu dla żołnierzy i ich partnerow, pracownikow cywilnych itd ? Moj w grudniu nowa umowe podpisywal i taki pakiet wlasnie dostał, sam placi 90zl za to a za mnie i mlodego po 15zł i bardzo duzo specjalistow mamy w tym za darmo a rejestracja do nich to w ciagu 7dni [emoji6]plus wiekszosc badan za darmo albo ze zniżką [emoji6]
 
A dobrze pamiętam ze twoj to tez żołnierz ? Nie mieli takiego pakietu dla żołnierzy i ich partnerow, pracownikow cywilnych itd ? Moj w grudniu nowa umowe podpisywal i taki pakiet wlasnie dostał, sam placi 90zl za to a za mnie i mlodego po 15zł i bardzo duzo specjalistow mamy w tym za darmo a rejestracja do nich to w ciagu 7dni [emoji6]plus wiekszosc badan za darmo albo ze zniżką [emoji6]
hm no jest wojskowy ale nie pamietam zeby bylo cos takiego w pakietach.....ale poprosze go zeby wzial z kadr jeszcze raz ulotki o PZU i poczytam w domu :) dzieki! tylko jak na to sie zaopatruje ginekolog? no bo on z tego nic nie ma tak?
 
reklama
Do góry