reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Część dziewczyny, tak sobie patrzę na te moje cykle wdl kalendarza flo i przez ostatnie pół roku od zabiegu widzę że mam cykle 30-31dni tzn że wcale nie mialam dni płodnych tak jak ja myślałam choć wszystko na to niby wskazywało tylko później muszę mieć...to się liczy 14 dni od pierwszego dnia okresu czy jak bo już zgłupiałam z tym liczeniem.dziś mój trzeci dzień @.:-*:-*Cały czas trzymam za was ✊✊✊
 
Część dziewczyny, tak sobie patrzę na te moje cykle wdl kalendarza flo i przez ostatnie pół roku od zabiegu widzę że mam cykle 30-31dni tzn że wcale nie mialam dni płodnych tak jak ja myślałam choć wszystko na to niby wskazywało tylko później muszę mieć...to się liczy 14 dni od pierwszego dnia okresu czy jak bo już zgłupiałam z tym liczeniem.dziś mój trzeci dzień @.:-*:-*Cały czas trzymam za was ✊✊✊
To nie jest powiedziane, że się myliłaś. Te 14 dni jest orientacyjne. Owu to sprawa indywidualna. Ja miałam cykle ok 30 dniowe, a owu wcześniej, jak dla 28 dniowego cyklu. Najważniejsza to tak naprawdę obserwacja siebie samej (śluz, bolesności jajników itd.), lub jeśli masz możliwość to monitoring u gin. Poza tym owu może się przesunąć w danym cyklu, lub jej w ogóle nie być.
 
reklama
Do góry