reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Czasami choroby są dobre na zmajstrowanie dzidziusia ;P ja młodego poczelam kiedy zaraz po boboseksach właśnie kiedy powinna być owulacja 2h po strasznie zaczął mnie boleć żołądek i od północy do 7 rano przesiedziałam w ubikacji dopadło mnie takie zatrucie pokarmowe po wigilii pracowniczej cała robota była zatruta czymś.. moje najgorsze zatrucie gdzie podejrzewali salmonelle kilka osób trafiło do szpitala odwodnione ja ledwo żyłam a młody zechciał właśnie wtedy się u mnie zadomowić ;P
Wybrał sobie moment [emoji16]
 
reklama
Czasami choroby są dobre na zmajstrowanie dzidziusia ;P ja młodego poczelam kiedy zaraz po boboseksach właśnie kiedy powinna być owulacja 2h po strasznie zaczął mnie boleć żołądek i od północy do 7 rano przesiedziałam w ubikacji dopadło mnie takie zatrucie pokarmowe po wigilii pracowniczej cała robota była zatruta czymś.. moje najgorsze zatrucie gdzie podejrzewali salmonelle kilka osób trafiło do szpitala odwodnione ja ledwo żyłam a młody zechciał właśnie wtedy się u mnie zadomowić ;P

No niezła historia :D Może spróbuję męża namówić ale coś czuję, że nie będzie w nastroju ;) A ja niby już po chorobie ale dalej mam katar i w uchu mi trzaska, a do pracy musiałam wrócić. Trzymajcie kciuki, żeby nie zrobiło się zapalenie czy coś!
 
Cześć dziewczyny :) Cały czas czekam aż któraś złamie złą passę i znów zaczną sypać się II :D

Mnie dziś głowa boli i ogólnie taka lekka podłamka :( Liczyłam że za miesiąc na urodziny zobaczę II, ale po wczorajszych wynikach tarczycy chyba nie ma co liczyć :(
 
Dziewczyny ja już po wizycie, dzidziolek jest w macicy i wszystko jest w porządku :) narazie tylko pecherzyk ale za 2 tygodnie już pewnie będzie widać zarodek
No to super! :)
No nie wytrzymałam i zrobiłam rano test głupia ja ;)sa oczywiście dwie opcje bo był negatyw więc albo za wczesnie albo nie ma fasolki i od pon zacznę 5 cykl starań nadgorliwosc jest zła :Dno cóż byle do poniedziałku
Trzymam kciuki za drugą opcję! :)

@martoosia04 ty się nie zalamuj jeszcze, to nie jest czynnik determinujący, trzymam kciuki :)

Ja, siedzę z pawiem na ustach niemal i piję imbir :p w dodatku jestem tak zmęczona, że ledwo ogarniam. Mam nadzieję że to szybko minie bo się wykoncze. Dziś zaczynam 8tydzien, ale usg zweryfikuje, bo pewnie kilka dni młodsza ciąża.
 
Też jestem w DKMS już chyba z 10 lat a mam kolegę który był dwa razy dawca szpiku a podobno ma się tylko jednego bliźniaka genetycznego i macie rację fajnie jest pomagać bo nigdy nie wiemy kiedy my będziemy potrzebować pomocy ja jestem też honorowym dawca krwi :)
 
Cześć dziewczyny :) Cały czas czekam aż któraś złamie złą passę i znów zaczną sypać się II :D

Mnie dziś głowa boli i ogólnie taka lekka podłamka :( Liczyłam że za miesiąc na urodziny zobaczę II, ale po wczorajszych wynikach tarczycy chyba nie ma co liczyć :(

Ja bym chociaż na święta chciała być w ciąży ale czasu coraz mniej więc pewnie w tym roku się in uda.

Dziewczyny podziwiam za bycie dawcą!
 
Dzień dobry :)
Zrobiłam rano testa, niestety biało :(
Już nic rozumiem z tego co się u mnie dzieje w tym cyklu.... chyba po prostu poczekam do @, bo nie widzę sensu innego.

Ogólnie dzisiaj taka pogoda, że głowa mi się kiwa, a spałam normalnie 8 h....
 
Dzień dobry :)
Zrobiłam rano testa, niestety biało :(
Już nic rozumiem z tego co się u mnie dzieje w tym cyklu.... chyba po prostu poczekam do @, bo nie widzę sensu innego.

Ogólnie dzisiaj taka pogoda, że głowa mi się kiwa, a spałam normalnie 8 h....
U mnie też było biało ;)pocieszam się tym że może za wczesnie testowałam bo @ ma być w pon a u ciebie kiedy
 
reklama
Do góry