reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

hm no jest wojskowy ale nie pamietam zeby bylo cos takiego w pakietach.....ale poprosze go zeby wzial z kadr jeszcze raz ulotki o PZU i poczytam w domu :) dzieki! tylko jak na to sie zaopatruje ginekolog? no bo on z tego nic nie ma tak?
no i tak teraz mysle ze nawwet gdyby mogl zwiekszyc pakiet bo ma ten za 50 czy 60 zł to okres karencji pewnie jakis przysluguje
 
reklama
hm no jest wojskowy ale nie pamietam zeby bylo cos takiego w pakietach.....ale poprosze go zeby wzial z kadr jeszcze raz ulotki o PZU i poczytam w domu :) dzieki! tylko jak na to sie zaopatruje ginekolog? no bo on z tego nic nie ma tak?
No ja mam u mojej gin ktora normalnie przyjmuje prywatnie wszystkie wizyty, usg bez limitu, cytologia wszystko za darmo [emoji57] moj ma w umowie wymienionych lekarzy z najblizszej okolicy ktorzy maja z pzu umowę.
Skoro lekarze mają z pzu umowe to pewnie pzu im płaci[emoji6] na cos te skladki co miesiąc ida no nie ? [emoji6]
 
no i tak teraz mysle ze nawwet gdyby mogl zwiekszyc pakiet bo ma ten za 50 czy 60 zł to okres karencji pewnie jakis przysluguje
Hmmm karencja z tego co sie orientuje w tym pakiecie co mamy to nie obowiazuje glownego ubezpieczonego i małżonka czy czlonka rodziny, jedynie partnera (czyli mnie obejmuje chyba te 6msc)[emoji6]
 
No ja mam u mojej gin ktora normalnie przyjmuje prywatnie wszystkie wizyty, usg bez limitu, cytologia wszystko za darmo [emoji57] moj ma w umowie wymienionych lekarzy z najblizszej okolicy ktorzy maja z pzu umowę.
Skoro lekarze mają z pzu umowe to pewnie pzu im płaci[emoji6] na cos te skladki co miesiąc ida no nie ? [emoji6]
ahaa no tak. a gdzie taka liste lekarzy znajde? tez w wojsku w umowie z pzu?
 
Hej dziewczyny, podczytuję ale jakoś nie mogę się wbić do rozmowy ;)
A rzuciło mi się, ze dziś temperatura u Martosi spadła. Trzymam kciuki, żeby to nie był zły znak, myślę, że to może być spadek na implantacje :)
A u mnie kiepsko, mąż chory na antybiotyku. Mam 10 dc i pewnie odu powinna być na dniach ale pewnie nie podziałamy...
 
reklama
Hej dziewczyny, podczytuję ale jakoś nie mogę się wbić do rozmowy ;)
A rzuciło mi się, ze dziś temperatura u Martosi spadła. Trzymam kciuki, żeby to nie był zły znak, myślę, że to może być spadek na implantacje :)
A u mnie kiepsko, mąż chory na antybiotyku. Mam 10 dc i pewnie odu powinna być na dniach ale pewnie nie podziałamy...
Czasami choroby są dobre na zmajstrowanie dzidziusia ;P ja młodego poczelam kiedy zaraz po boboseksach właśnie kiedy powinna być owulacja 2h po strasznie zaczął mnie boleć żołądek i od północy do 7 rano przesiedziałam w ubikacji dopadło mnie takie zatrucie pokarmowe po wigilii pracowniczej cała robota była zatruta czymś.. moje najgorsze zatrucie gdzie podejrzewali salmonelle kilka osób trafiło do szpitala odwodnione ja ledwo żyłam a młody zechciał właśnie wtedy się u mnie zadomowić ;P
 
Do góry