reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja jestem sama, mąż w delegacji. Boli mnie lekko brzuch i jestem lekko opuchnięta, ale do miesiączki daleko, więc chyba za wcześnie na takie atrakcje?
 
Dziewczyny jak to jest że sportem np jazda na rowerze i współżyciem od owu do terminu @ ograniczać w razie jakby miała być fasola czy nie bo już nie wiem a jak tak ładnie to do pracy śmigam rowerem i nie chciałabym zaszkodzić :errr:
 
Ja dobrze [emoji6] mdlilo mnie często ale dalam rade, hod dog a potem McDonald zaliczone wiec jest ok [emoji6]
Za to mlody zle zniósł podróż [emoji37] wymiotowal, brzuszek go bolał i spal praktycznie 2h wiec raczej nie zanosi sie żeby poszedl dzis szybko spać[emoji17]No niestety okropna [emoji17] byl jakis powazny wypadek ze sie tir wywrocil, kierowca chyba wypadl przez szybe bo zbita i cala zakrwawiona[emoji37]
O matko....Masakra...[emoji33]
 
reklama
Do góry