reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Wiecie co, faceci bywają okropni!
Miałam rano tę pierwszą wizytę u położnej i jeszcze nerwy, bo plamienie a ten do mnie pisze i pierwsze co to nawija o motorze! :mad: że jeszcze nie może odebrać bo to i sramto. Stary a jak gówniarz.
Ja tez dlatego dolaczylam do forum by razniej mi bylo w staraniach.Moj tez tak ma,nic nie przezywa zrobi swoje i juz.Chociaz jakby on tak przezywal kazdy test owu i temp jak ja to bysmy poglupieli oboje haha;)
 
reklama
Witam sie juz z domku [emoji854]
I melduje ze dojechaliśmy o 17... a wyjechalismy punkt 11... 350km w 6godzin..myslalam ze umre [emoji17]taki korek był na aurostradzie bo tir sie przewrócił ze prawie 2h staliśmy..
 
PatPat- to super, dobrze miec kogos w podobnych dniach :) miejmy nadzieje ze bedzie pozytywnie, chociaz z miesiaca na miesiac widzac negatywy co raz mniej mi sie chce..moze wyjdzie mi to na dobre. A ktory juz cykl staran?

Bunia- tez tak mam, zaczelismy sie starac ponad rok temu, po 6 miesiacach sie udalo-niestety sie nie dochowala ciaza-i teraz znowu proby, mam nadzieje ze szybciej sie uda niz poprzednio i ze tym razem bedzie nam dane donosic sie do konca!

Loli- swiete slowa!!! Moze musimy wrzucic na luz i cieszyc sie z tego co mamy. Niktore z nas dziecmi ktore kreca sie juz kolo nogi inne dobra praca, dobrym facetem bo o takich teraz tez trudno. Bierzmy z zycia jak najwiecej i chyba jak bedzie taki dzien to i na kazda z nas przyjdzie pora! [emoji4]

Nat Blebell-ja tez z UK, i te scany i wszystko tutaj przerazaja mnie. Jak jest dobrze to jest dobrze, jak troche gozej to rece rozkladaja!
Faceeci! Oni tak wlasnie chyba maja, pstro w glowie. Ja przy ostatniej ciazy zostalam zupelnie sama, chociaz byl i on to czulam jakby go nie bylo-pozniej chyba zrozumial ze nie wyolbrzymialam jak plakalam i zwijalam sie z bolu majac przed oczami najgorsze, sam sie poplakal jak doszlo do tego co doszlo i dopiero przeprosil..ale teraz ile razy mowie ze przyszla @ to jakby w ogole nie wiedzial o co chodzi.
Ale tak jak pisze PatPat oni przechodza to w jakis inny swoj dziwny sposob.

Lewia- hej heej! Miejmy nadzieje ze juz niedlugo bedziemy wszystkie z brzuchami chodzily ;)

Martiosia- my w pierwszej ciazy tez zyskalismy szczescie na nowej kanapie, cos w tym chyba jest. Moze wszystkie powinnysmy kupic nowe kanapy, albo zmienic poduchy [emoji2]
I bardzo piekne masz wnetrze!!!
Ja tez z Uk:)) i mnie ten NHS stresuje bo w sumie jestem sama z tym wszystkim.Mam leki z pl i jeden skan mi sie udalo zalatwic zeby zobaczyc czy leki dzialaja,a tak to nic,gp mi nic nie pomoze dopoki nie zajde...
 
@NatBluebell mój też mógłby cały czas o moto i o rybach oni poporostu maja inna wrażliwość ale masz nas i my reagujemy na wszystko ;)
@martoosia04 bardzo ładny kącik a fotel mega wygodny siedziałam u kuzynki :laugh2:
A mnie po południu głowa rozbolała i się męczę amolem posmarowałam bo tabletki nie chce brać :no:
 
@NatBluebell mój też mógłby cały czas o moto i o rybach oni poporostu maja inna wrażliwość ale masz nas i my reagujemy na wszystko ;)
@martoosia04 bardzo ładny kącik a fotel mega wygodny siedziałam u kuzynki :laugh2:
A mnie po południu głowa rozbolała i się męczę amolem posmarowałam bo tabletki nie chce brać :no:
Czytalam kiedys o kawie z cytryna na bol glowy,ale nie wiem czy bym sie odwazyla.Pewnie by mnie tak do kibla ciagnelo ze bym juz o bolu glowy nie myslala;)
 
Ja tez z Uk:)) i mnie ten NHS stresuje bo w sumie jestem sama z tym wszystkim.Mam leki z pl i jeden skan mi sie udalo zalatwic zeby zobaczyc czy leki dzialaja,a tak to nic,gp mi nic nie pomoze dopoki nie zajde...

O tak tutaj to maja wszystko gdzies, na wczesnym etapie to nawet pomagac nie chca.. mi w pierwszej ciazy wody odeszly powiedzmy w poniedzialek o 7 rano, biegiem do szpitala to mnie odeslali, bo skurczy nie mialam.. nastepnego dnia o 9 wywolanie i dopiero po 22 urodzilam.. w drugiej poszlam do szpitala po plamilam ale krwia, to mnie odeslali do domu, bo jest okej jak nie ma skrzepow jest okej.. to byla niedziela, i tak dzien w dzien ich nachodzilam, i we wtorek dostalam scan, baba glupia mi powiedziala ze nie ma serca, nie ma dziecka..a chwile pozniej.. a nie sorry jednak jest.. seriooo!? Kto im ta prace daje? W piatek juz poronilam.. wiec oo, takie maja tutaj podejscie.
Mam nadzieje ze twoje przezycia i doswiadczenia beda o niebo lepsze!! [emoji4][emoji4]
 
O tak tutaj to maja wszystko gdzies, na wczesnym etapie to nawet pomagac nie chca.. mi w pierwszej ciazy wody odeszly powiedzmy w poniedzialek o 7 rano, biegiem do szpitala to mnie odeslali, bo skurczy nie mialam.. nastepnego dnia o 9 wywolanie i dopiero po 22 urodzilam.. w drugiej poszlam do szpitala po plamilam ale krwia, to mnie odeslali do domu, bo jest okej jak nie ma skrzepow jest okej.. to byla niedziela, i tak dzien w dzien ich nachodzilam, i we wtorek dostalam scan, baba glupia mi powiedziala ze nie ma serca, nie ma dziecka..a chwile pozniej.. a nie sorry jednak jest.. seriooo!? Kto im ta prace daje? W piatek juz poronilam.. wiec oo, takie maja tutaj podejscie.
Mam nadzieje ze twoje przezycia i doswiadczenia beda o niebo lepsze!! [emoji4][emoji4]
Straszne to co piszesz bardzo wspolczuje, ja moja pierwsza i jedyna ciaze to wspominam ok nawet ale nie mialam problemow az do 7 mca.Mnie martwi to bardziej ze lekarz mi zabardzo nie wie jak pomoc zajsc w druga,endrokry.umyl rece kazal schudnac to objawy PCOS sie zmniejsza i moze zajde.Brak mi tu prywatnych lekarzy i badan tak jak w Pl mozna latwo zrobic,chociazby badanie krwi.lecze sie w sumie sama z pomoca Pl lekarza bedac w uk.:(
 
reklama
Straszne to co piszesz bardzo wspolczuje, ja moja pierwsza i jedyna ciaze to wspominam ok nawet ale nie mialam problemow az do 7 mca.Mnie martwi to bardziej ze lekarz mi zabardzo nie wie jak pomoc zajsc w druga,endrokry.umyl rece kazal schudnac to objawy PCOS sie zmniejsza i moze zajde.Brak mi tu prywatnych lekarzy i badan tak jak w Pl mozna latwo zrobic,chociazby badanie krwi.lecze sie w sumie sama z pomoca Pl lekarza bedac w uk.:(

O tak, oni na wszytko paracetamol ewentualnie peniciline..
Tez mi brakowalo i teraz starajac sie tez brakuje, lekarza ktory wszystko poprowadzi od A do Z, badania od reki albo chociaz na nastepny dzien, wiecej scanow! Ale miejmy nadzieje ze bedzie wszystko okej, i nie bedzie potrzebna dodatkowa pomoc.
Chociaz tyle ze jacys Pl lekarze tutaj sa, mozna bynajmniej u nich sie dowiedziec co sie z nami dzieje.
 
Do góry