reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Witam sie juz z domku [emoji854]
I melduje ze dojechaliśmy o 17... a wyjechalismy punkt 11... 350km w 6godzin..myslalam ze umre [emoji17]taki korek był na aurostradzie bo tir sie przewrócił ze prawie 2h staliśmy..
O matko, ale pechowa trasa. Współczuję. A jak ty to zniosłaś? Mdłości były?
Najważniejsze, że już jesteście w domu.

@martoosia04 bardzo ładny kącik a fotel mega wygodny siedziałam u kuzynki :laugh2:
A mnie po południu głowa rozbolała i się męczę amolem posmarowałam bo tabletki nie chce brać :no:
Mnie też dziś głowa tak mega bolała, ale już wzięłam apap jedną tabletkę, bo już nie wytrzymywałam.


dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa o naszym kąciku <3

U mnie znów kłucia na wieczór na przemian jajników.
 
O matko, ale pechowa trasa. Współczuję. A jak ty to zniosłaś? Mdłości były?
Najważniejsze, że już jesteście w domu.


Mnie też dziś głowa tak mega bolała, ale już wzięłam apap jedną tabletkę, bo już nie wytrzymywałam.


dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa o naszym kąciku <3

U mnie znów kłucia na wieczór na przemian jajników.
Mnie teraz wieczorem też głowa rozbolała coś z ciśnieniem jest nie teges [emoji849]
 
Cos mialyscie dobrego na obiad?szukam inspiracji...ja zrobilam bigos ze slodkiej kapusty mialbyc na dwa dni no ale przy moim mezu to siw nic nie uchowa na dwa dni:(
 
O matko, ale pechowa trasa. Współczuję. A jak ty to zniosłaś? Mdłości były?
Najważniejsze, że już jesteście w domu.


Mnie też dziś głowa tak mega bolała, ale już wzięłam apap jedną tabletkę, bo już nie wytrzymywałam.


dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa o naszym kąciku <3

U mnie znów kłucia na wieczór na przemian jajników.
Ja dobrze [emoji6] mdlilo mnie często ale dalam rade, hod dog a potem McDonald zaliczone wiec jest ok [emoji6]
Za to mlody zle zniósł podróż [emoji37] wymiotowal, brzuszek go bolał i spal praktycznie 2h wiec raczej nie zanosi sie żeby poszedl dzis szybko spać[emoji17]
Łooo matko...[emoji33][emoji33] to trasa tragiczna się Wam trafiła...
No niestety okropna [emoji17] byl jakis powazny wypadek ze sie tir wywrocil, kierowca chyba wypadl przez szybe bo zbita i cala zakrwawiona[emoji37]
 
reklama
Do góry