reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U nas też na szarym narożniku wszystko widać... Ale był wyprany i od tego czasu kładę szary koc [emoji23][emoji16] no bo inaczej nie da rady [emoji19]
U mnie zadne narzuty nie przejda - musialabym albo w kolko poprawiac albo otoczyc kanape barierkami :p
Mamy srednia szarosc, wiec jak juz sie poplami, to co kilka miesiecy wole uprac i nie spinac sie ani plamami ani kocami :)
 
Wiecie co, faceci bywają okropni!
Miałam rano tę pierwszą wizytę u położnej i jeszcze nerwy, bo plamienie a ten do mnie pisze i pierwsze co to nawija o motorze! :mad: że jeszcze nie może odebrać bo to i sramto. Stary a jak gówniarz.
 
reklama
Wiecie co, faceci bywają okropni!
Miałam rano tę pierwszą wizytę u położnej i jeszcze nerwy, bo plamienie a ten do mnie pisze i pierwsze co to nawija o motorze! :mad: że jeszcze nie może odebrać bo to i sramto. Stary a jak gówniarz.
Ja porostu przestałam oczekiwać, aby facet był tak zaangażowany jak kobieta. W moim przypadku w starania i poczęcie :) Dlatego właśnie dołączyłam do tego forum, aby się wygadać, pożalić i po stresować w dziewczynami :) Oni mają całkiem inną wrażliwość niż my :D

Nie przejmuj się. On na pewno też się stresuje i przejmuje po prostu oni to inaczej pokazują lub nie pokazują wcale :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry