reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Półtora roku a nawet chyba ciut dłużej , nie sądziłam nigdy, że w tym wieku będą takie problemy :/
No nie dziwię się Ci się wcale ja żyłam sobie z myślą że młodo będę miała dwójkę dzieci jedno po drugim zanim wiek mnie dopadnie i zaczną robić się problemy a tutaj z dnia na dzień okazuje się że wcale nie musiałam długo czekać żeby jakieś problemy się pojawiały.
 
reklama
Chyba przegapiłam owulację[emoji26] Właśnie wróciłam z usg, 14 dc, pęcherzyka już nie ma, śluzu plodnego też nie widać... testy owu za to od 3 dni pokazują piękne 2 krechy, ten z dzisiaj już po wizycie u gin. Nic z tego nie rozumiem...[emoji15], ale wygląda na to, że kolejny cykl stracony[emoji15][emoji53]Zobacz załącznik 904426
To wy z boboseksami czekacie aż testy będą pozytywne? Bez sensu trochę....
 
No nie dziwię się Ci się wcale ja żyłam sobie z myślą że młodo będę miała dwójkę dzieci jedno po drugim zanim wiek mnie dopadnie i zaczną robić się problemy a tutaj z dnia na dzień okazuje się że wcale nie musiałam długo czekać żeby jakieś problemy się pojawiały.
Ja miałam plan przed 25 rokiem życia pierwsze, a przed 30 drugie. Za miesiąc skończę 26 lat, a plan niestety nie wykonany :(
 
Chyba przegapiłam owulację[emoji26] Właśnie wróciłam z usg, 14 dc, pęcherzyka już nie ma, śluzu plodnego też nie widać... testy owu za to od 3 dni pokazują piękne 2 krechy, ten z dzisiaj już po wizycie u gin. Nic z tego nie rozumiem...[emoji15], ale wygląda na to, że kolejny cykl stracony[emoji15][emoji53]Zobacz załącznik 904426
Ale to nie było żadnych mizi-mizi?:) np dwa dni temu ?
 
Nie, boboseksy były od końca @ co 2 dni, a nawet codziennie [emoji173]Ale chyba te testy są do niczego, skoro gin na usg mówi, że już po owu, a testy pokazują że jednak przed...
On nie pokazuje że jest przed. Sama mówisz ze były 3 pozytywne. Owulacja ma być od 1 pozytywnego testu od 12-36h. Także nic straconego!
 
reklama
Ja miałam plan przed 25 rokiem życia pierwsze, a przed 30 drugie. Za miesiąc skończę 26 lat, a plan niestety nie wykonany :(
Mi z pierwszym się udało zgodnie z planem chociaż tyle bo z drugim to nie wiem czy się wyrobie przed 30 z nagłym podejrzeniem Hashimoto jeszcze pewnie mi powie lekarka że mam odłożyć starania takie mam przeczucie.
 
Do góry