reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Haha moja teściowa dziś przeszła samą siebie [emoji23] od jakis 2-3 dni jem kiszone ogórki [emoji4] jakaś taka ochota mnie naszła. Ja w ogóle uwielbiam jeść ogórki i jak jestem w trasie to przez tydzień mogę je jeść. Moja Teściowa chyba tego nie wiedziała i tak mi sie przygładała wczoraj, dziś jak robiłam sobie kanapki z tymi ogórkami [emoji23] i wiecie co zrobiła. Zadzwoniła do mojego męża [emoji23][emoji23] zapytała go czy ona o czymś nie wie, bo niebawem zapasu ogórków zabraknie [emoji23][emoji23][emoji23] dopiero mój D. ją olśnił, że ja zawsze miałam takie zachcianki jedzeniowe [emoji106][emoji4]
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
 
reklama
Bo to tak właśnie jest że jak zaczynamy coś robić pod dyktando testów temperatury i innych wskazań to się człowiek blokuje potrzebny spontan może właśnie jakąś odmiana
Dokładnie! Trzeba wyluzować (albo bynajmniej jemu o większości nie mówić)

Ja mam za miesiąc 27lat (jak już się zwierzamy z wieku :p )
 
Masz racje wszystkim nie dogodzisz [emoji57]
Ja np nadal jestem z dzieckiem w domu, nie puszczam go do przedszkola bo uwazam że te pierwsze lata sa najwazniejsze dla relacji matki z dzieckiem i uwazam ze ma czas na pojcie do zerowki/podstawowki [emoji57] ale wiekszosc powie ze jestem leniwa bo siedze w domu i nic nie robie [emoji57]
Ważne ,że Ty i synek jesteście zadowoleni , a w domu jest wytarczająco roboty ,żeby być zmęczoną i nie ma co się przejmować ! Sama chce po urodzeniu być z dzieckiem przez te pierwsze lata i mam nadzieje ,że będzie mi to dane...

Ja się chwale dzisiaj zakupiłam termometr owulacyjny... Przez ten czas kiedy tabletki chamują owu ,będę wiedziała czy przy zwykłych cyklach jest skok temp na owu.. Mam nadzieje ,że moja myśl jest dobra i się to uda
 
O jak fajnie,musze rozgrysc jak takie forum dziala heh.No wiec mam syna 8 letniego,staramy sie od prawie dwoch lat o drugie dziecko.Mieszkam w uk, jutro biore ostatnia tabletke clostilbegyt z pierwszego cyklu i nie wiem co bedzie dalej:).no to tak ogolnie..
Trzymam kciuki za starania! A gdzie dokładnie mieszkasz? Bo ja też w UK :)

Chociaż mój poród był dawno;) to pamiętam jak dziś o północy w sobotę odeszły mi wody pojechałam do szpitala położyli na porodówce i leżałam do 7 rano przyszła lekarka zadała i mówi szykować do cc bo dziecku tętno spada przy skurczu jak ja usłyszałam cc to o 7 10 urodziłam :laugh2::Da lekarka do mnie jakbym wiedziała że pani tak boi się cc to bym pani o północy o nim Powiedziała :D
Hihihi :D ja się z pierwszą też długo meczylam ale jakoś się udało a druga 5h wszystkiego i gotowe :D

Hej dziewczyny jestem zalamana testy zwiastuja owu,a maz nie daje rady [emoji51]tak bardzo chce ze nie wychodzi jak musi byc[emoji22]
To może właśnie odpuść świece i pończochy i po prostu go z nienacka dorwij choćby w łazience :D
 
reklama
Do góry