reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No coz niektórzy maja wszystkie mozliwe objawy na ciaze a w niej nie są a inni nawet nie zauwaza ze okresu dwa miesiace nie ma [emoji57]
Jeszcze te 21 lat temu to rozumiem ze moja matka mogla pomyslec ze nie ma okresu bo to poczatek menopauzy a nie ciaza ale teraz w dobie internetu, ogromnej ilosci informacji niepodejrzewac co jest na rzeczy to rzeczywiście troche dziwne [emoji57]
Dokładnie! I tu jest pytanie czy ktoś się rzeczywiście starał /oczekiwał czy po poprostu okres długo nie przychodził i po prostu zrobiło się test. Zresztą krechy takie grube ,że i 5 dni temu by spokojnie wyszedł test.
 
reklama
Dokładnie! I tu jest pytanie czy ktoś się rzeczywiście starał /oczekiwał czy po poprostu okres długo nie przychodził i po prostu zrobiło się test. Zresztą krechy takie grube ,że i 5 dni temu by spokojnie wyszedł test.
No ale koleżanka napisala ze to nieplanowane ze robila bete w 39dc ale byla negatywna wiec pewnie sie przesunela i wtedy bylo jeszcze za wcześnie [emoji57]
 
Jak to wszystko skończy sie okresem to zwyczajnie bedzie mi i smutno i...wstyd[emoji19] bo wiele z Was trzyma kciuki i mi kibicuje a ja się zwyczajnie boję Was zawieść[emoji19] Wy w ogóle bardziej wierzycie w tą ciąże niż ja[emoji13]
 
Jak to wszystko skończy sie okresem to zwyczajnie bedzie mi i smutno i...wstyd[emoji19] bo wiele z Was trzyma kciuki i mi kibicuje a ja się zwyczajnie boję Was zawieść[emoji19] Wy w ogóle bardziej wierzycie w tą ciąże niż ja[emoji13]
Jakie wstyd ? Kochana my tu po to jestesmy zeby trzymac za siebie kciuki i wspierac się [emoji11]
Jesli beda u Ciebie || to razem z toba bedziemy sie cieszyc a jeśli przyjdzie @ to bedziemy cie tu wspierac [emoji11]
 
Kamila - też tego nie rozumiem... trzeba było mamusi zapytać czemu ona po pierwszym dziecku nie zdecydowala "ok. Wystarczy " [emoji1]

My z Tz też nikomu się nie chwalimy odnośnie starań, uważam że jest to nasza prywatna sprawa i nikomu nic do tego.
U mnie też nikt nie wie o staraniach o drugie... Moja rodzina to typ ... Przecież sobie nie poradzisz z dwójką małych .... Jak totaka mała różnica wieku .... Trzeba 5 lat poczekać na drugie .... Dlatego po co im taką wiadomość skoro się nie dogadamy w tej kwestii :)
 
reklama
Do góry