reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Witam sie z rana:)
Wiecie jakie zdjecie mi mąż rano zrobił?? Jak sobie śpię a z bluzki wylazly mi oba cyce na wierzch[emoji23] nadal bolą[emoji37] sa takie gorące[emoji33] chyba mam ich juz dość[emoji13] Noo i wiecie gdzie mi pryszcz wyskoczyl? A właśnie na prawym cycku![emoji23]
Robie kawe bo wstalam a juz jestem zmeczona.
Do tego pada deszcz i zimno strasznie
Dziwne te Twoje cycki że takie gorące od dłuższego czasu :p mało znany.mi objawy :D
 
reklama
Witam sie z rana:)
Wiecie jakie zdjecie mi mąż rano zrobił?? Jak sobie śpię a z bluzki wylazly mi oba cyce na wierzch[emoji23] nadal bolą[emoji37] sa takie gorące[emoji33] chyba mam ich juz dość[emoji13] Noo i wiecie gdzie mi pryszcz wyskoczyl? A właśnie na prawym cycku![emoji23]
Robie kawe bo wstalam a juz jestem zmeczona.
Do tego pada deszcz i zimno strasznie
Moj sie zawsze nabija ze jak jesten przed @ i mam gorace cycki to sie zima przydadza hehe bd mialy jak go grzac [emoji1]
 
No cycki to jedna rzecz która mnie zastanawia. Bo jakbym miala tak zawsze na okres to luz. Ale ja nigdy nie mialam problemow z cycami[emoji23]
 
Ale miała robić bete. Może wynik nie tak wyszedł...
A po co od razu tak myśleć ?
Przeciez ona nawet jak pierwsza bete robila to o wyniku pisala dopiero za jakis czas[emoji6] malo sie udziela czasami raz dziennie czasami raz na dwa dni to pewnie dopiero sie odezwie jak znajdzie czas [emoji6] nie każdy ma czas zeby tu zagladac codziennie [emoji6]
 
A po co od razu tak myśleć ?
Przeciez ona nawet jak pierwsza bete robila to o wyniku pisala dopiero za jakis czas[emoji6] malo sie udziela czasami raz dziennie czasami raz na dwa dni to pewnie dopiero sie odezwie jak znajdzie czas [emoji6] nie każdy ma czas zeby tu zagladac codziennie [emoji6]
No oby :)
 
Azulka- a tak na poważnie, jak nic z tego cyklu nie wyjdzie (choć trzymam kciuki żeby wyszło :) ) to koniecznie zbadaj sobie poziom prolaktyny, mnie właśnie takie objawy jak gorące piersi i bardzo bolesne, których nie mogłam dotknąć... daly do myslenia żeby zrobić badanie. :)
 
Azulka- a tak na poważnie, jak nic z tego cyklu nie wyjdzie (choć trzymam kciuki żeby wyszło :) ) to koniecznie zbadaj sobie poziom prolaktyny, mnie właśnie takie objawy jak gorące piersi i bardzo bolesne, których nie mogłam dotknąć... daly do myslenia żeby zrobić badanie. :)
Właśnie chciałam pytac jaki poziom Azulki prolaktyny. W zeszłym cyklu też miałam takie bolące już od owu, no i wyszlo co wyszło, prawie 2x ponad normę PRL. Teraz po okresie nie bolą wcale, zobaczę jak po owu znów
 
reklama
Moze to plamienie przed @.? Poczekaj do terminu i zatestuj[emoji6] Pamiętaj zeby nie porownywac wyniku do tego sprzed wiecej niz 3dni [emoji6]
A dlaczego? Bo ja właśnie czytałam, że trzeba porównywać zależności ile minęło dni tyle procent powinien być wzrost. U mnie na szczęście beta rośnie i to najważniejsze ;)
 
Do góry