reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Dziewczyny a kiedy najwcześniej można zrobić test beta hcg z krwi? Jakoś tak mnie ogarnęła niecierpliwość i ciekawość czy się udało czy nie bo zwyczajnie jestem z tych niecierpliwych... ehhh
 
reklama
Dziewczyny a kiedy najwcześniej można zrobić test beta hcg z krwi? Jakoś tak mnie ogarnęła niecierpliwość i ciekawość czy się udało czy nie bo zwyczajnie jestem z tych niecierpliwych... ehhh
Zależy kiedy owulacja była i w jakim czasie by nastąpiło zagnieżdżenie bo to wszystko od tego zależy. Ja tak bym najwcześniej 5 dni przed okresem próbowała
 
Czy tylko ja tak nie lubię niedziel? Od kiedy pamiętam działały mi na nerwy pomimo tego że to wolny dzień ;P
Poza tym jestem mega niewyspana bo jesteśmy u moich rodziców i młody przez 2h niby spał ale ciężko było mu pozycje dobra odszukać więc nie dość że spać że mną to jeszcze łóżeczko niewygodne i siedziałam do tej pory senna ale wypiłam kawę i już mi lepiej. [emoji14] jakoś o 20 wracamy do Warszawy - nie ma to jak u siebie ;P
U mnie już na bank po dniach płodnych bo szyjka szybko wyczuwalna do tego zrobiła się twarda a miałam mieć dzisiaj owulację [emoji14]
 
Tosia też piękne imię :)
Mi się marzy córeczka o imieniu Pola najbardziej , później mam Liwia i Iga - a Iga to nam obojgu się podoba a tamte tylko dla mnie :-( :(
Ale mam świadomość tego , że zwykle nie ma się tego co by się chciało i podejrzewam , że bardziej wyszedłby chłopiec (bo i tak wyszło kiedyś mi z wróżby z obrączki?) więc dla chłopca też mam wybrane ale żadne nie robi na mnie takiego wrażenia WOW :p
Mi z obrączki wyszło, że będę miała jedno dziecko - chłopca.

No, a mam córkę ;)
 
Dziewczyny a kiedy najwcześniej można zrobić test beta hcg z krwi? Jakoś tak mnie ogarnęła niecierpliwość i ciekawość czy się udało czy nie bo zwyczajnie jestem z tych niecierpliwych... ehhh
Chyba najwcześniej to 10dpo mozna hcg [emoji6]

Ja niedziele lubie, zwłaszcza jak jesteśmy u tz rodziców [emoji3] dziś od rana gotowanie z tz mamą, na wiekszy obiad dla wszystkich, potem z mlodym bylismy na odpuscie (dla mnie nowość, pierwszy raz slyszalam to słowo i o co chodzi [emoji14]) wiec młody wrocil obladowany zabawkami [emoji3] i teraz drink w ogrodzie bo taka piekna pogoda [emoji3]
 
Mnie niedziele bardzo rozleniwiaja. Zwłaszcza jak siedzimy w domu. Wtedy nic mi się nie chce. Najlepiej do łóżeczka i jakiś serial. Z Małą to nierealne ale pomarzyć można :)
 
Ja właśnie próbuje się spakować. Nie wiem po co wzięłam aż tyle rzeczy. Dziewczyny czy rozdzielacie rzeczy między walizki? Zawsze się stresuje że zginie mi walizka i rozdzielam na dwie [emoji16]
 
reklama
Do góry