reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
My już po Chrzcinach. Mąz spi, bo na noc do pracy idzie a ja siedze i sie stresuje jutrem:(
Ja dzis chyba nie zasne z tego stresu.
Już jest tak ciemno a dopiero 19 godzina
 
Aaa bo Ty za granicą mieszkasz?
Ja zawsze po owulacji jeszcze przez jakies 3 - 4 dni poprawiam:) i później robimy sobie przerwe bo mamy dosc Ha Ha:)
A planowalam seksic sie caly cykl, ale nie wyszlo
Czemu nie wyszlo? Ochota odchodzi czy jakies inne przyczyny?[emoji2] pytam bo nigdy nie mielsmy pełnego cyklu starań i ciekawa jestem jak to jest [emoji23] czy człowiek z chęcią do seksu podchodzi czy słabo z tą chęcią...
 
Aaa bo Ty za granicą mieszkasz?
Ja zawsze po owulacji jeszcze przez jakies 3 - 4 dni poprawiam:) i później robimy sobie przerwe bo mamy dosc Ha Ha:)
A planowalam seksic sie caly cykl, ale nie wyszlo
No właśnie tutaj w Anglii nie robią tak na zawołanie a prywatnie mam w innym mieście i mega drogo. Tę opcję zostawiam na ważniejsze badania.
My też zazwyczaj nie seksimy codziennie, bo praca i wszystko i zmęczeni jesteśmy.
Nie stresuj się! Postaraj być spokojna :)
 
W Anglii kurczę nawet nie ma nawet bety z tego co słyszę no chyba ze coś jest nie tak:| nawet u lekarza test jest z moczu tylko glownie, nie wspominając już o jakichkolwiek badaniach przed staraniami.
 
Czemu nie wyszlo? Ochota odchodzi czy jakies inne przyczyny?[emoji2] pytam bo nigdy nie mielsmy pełnego cyklu starań i ciekawa jestem jak to jest [emoji23] czy człowiek z chęcią do seksu podchodzi czy słabo z tą chęcią...
Wiesz co u Nas juz checi brak na seks po owulacji. Powaznie. W dni plodne bzykamy sie jak króliki, ale pozniej doslownie odpoczywamy od seksu...bo oboje mamy go dość...taki seks na luzie jest dopiero gdzies ok tygodnia po owulacji. Ja wiem ze tak nie powinno byc, ale zawsze kiedy zakladam sobie caly cykl bzykania to nic z tego nie wychodzi.
Ja w ogole nie wiem jak sie bzykac nawet! Bo my mamy problem z mala ilością plemnikow, z morfologia i ruchem...i na dzien dzisiejszy seks jest codziennie przez cale dni plodne bo zwyczajnie sie obawiam ze te plemniki mogą nie dotrzec na czas przy seksie co dwa dni skoro maja kiepski ruch...ich żywotność jest na poziomie pinad 60%, ale co z tego jak kiepsko sie ruszają. Nie wiem moze na przyszly cykl spróbujemy seksu co dwa dni
 
W ogole dziś to mam jakieś strasznie gorące cycki, wydają sie takie ociężałe i sa wrażliwe na dotyk. A dopiero kilka dni po owulacji jest.
 
reklama
W Anglii kurczę nawet nie ma nawet bety z tego co słyszę no chyba ze coś jest nie tak:| nawet u lekarza test jest z moczu tylko glownie, nie wspominając już o jakichkolwiek badaniach przed staraniami.
Właśnie dlatego trochę się boję tutejszej opieki zdrowotnej :(
Betę mogę zrobić w polskiej przychodni w innym mieście ewentualnie. Podobnie jak inne badania, ale wszystko drogo.
 
Do góry