reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Cześć dziewczyny potrzebuje porady dwa dni temu siedem dni po owu robiąc siku zauważyłam śluz podbarwiony krwią dzisiaj na wkładce miałam brunatna wydzielinę i już się skończyło jestem 6 dni przed miesiączka jeszcze tak nigdy nie miałam
Jest szansa do póki nie ma @ ! Może to właśnie implantacja. Oby tak było i trzymam kciuki ! Powodzenia
Można zrobić wątek zamknięty, nikt z zewnątrz nie będzie widział wtedy o czym piszemy.
To może nie taki głupi pomysł[emoji39]
 
reklama
Wędliny mi w ogóle nie przeszkadzają [emoji23][emoji23] ale mięso i ryby... Fuuuj [emoji24][emoji24][emoji24]
Też mnie odrzucało, każde mięso mi śmierdziało. Dopiero w 13 tygodniu zaczęłam jeść znowu wędline, a mięso mi nie śmierdzi od tygodnia ( 16 tydzień) - nie pocieszę Cie, ale nie każdy tak ma może Tobie szybciej przejdzie [emoji1787]
 
Jeśli większość chciałaby przenieść się na wątek zamknięty to mogę napisać do administracji, żeby taki nam stworzyli.
 
A wiesz, ze o tym samym pomyślałam? [emoji23] siedzę cicho i się nie odzywam, bo wiadomo kto to czyta [emoji12][emoji12][emoji12]

Ps ale tych kilkukrotnych orgazmów to zazdroszczę [emoji12][emoji12][emoji12]
Ja dokładnie to samo pomyślałam hehehe,ja miałam raz wytrysk z moją pierwszą miłością,ale nie czułam tego orgazmu pochwowego,to był tylko taki szok i zastanawiałam się czy to u mnie.To było w Londynie, namiętny wieczór:)ja z orgazmem pochwowym mam problem,niestety.ten drugi bez problemu..może to kwestia psychiki.
 
reklama
Do góry