reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No z mieszkaniami jest ciężka sprawa. My też szukamy na wynajmem na czas budowy domu. Bo mmy trochę kijową sytuację z naszym pokojem u teściów [emoji58] i nic nie możemy znaleźć w tej okolicy co chcemy, a że względu na ciąże to już musimy coś znaleźć... I już myślimy też nad kupnem bo to mieszkanie kiedyś będzie zarabiało na nas. Także jak nie znajdzie się na wynajem to kupimy. A Wy chcecie kupić czy wynająć?
No co racja to racja :) mnie też już bokiem wychodzi to staranie się i szukanie mieszkania , mam dość i dziś oglądaliśmy kolejne mieszkanie i aż mnie głowa rozbolała ... W tym miesiącu staram się nie zaglądać w kalendarzyk, chociaż już i tak mniej wiecej wiem kiedy płodne no ale powiedziałam tż , że najlepiej co 2dni się kochać, żeby zajść to on tak teraz chce co 2dzień no ale już staram się nie nastawiać. Teraz bardziej martwi mnie to mieszkanie , ze go nie znajdziemy takiego jak byśmy chcieli :( a nie ukrywam, że wolałabym być już na swoim - aż mnie głowa boli od myślenia dziś :dry:
 
No z mieszkaniami jest ciężka sprawa. My też szukamy na wynajmem na czas budowy domu. Bo mmy trochę kijową sytuację z naszym pokojem u teściów [emoji58] i nic nie możemy znaleźć w tej okolicy co chcemy, a że względu na ciąże to już musimy coś znaleźć... I już myślimy też nad kupnem bo to mieszkanie kiedyś będzie zarabiało na nas. Także jak nie znajdzie się na wynajem to kupimy. A Wy chcecie kupić czy wynająć?

No kupić chcemy na kredyt, ale mega ciężko jest bo albo małe te mieszkania są, a mój nie chce słyszeć o mieszkaniu poniżej 45m , albo są extra zrobione nowocześnie ale ceny dają jakby z choinki się urwali na takie małe miasto jak my mieszkamy, albo też są do generalnego remontu a to wymaga też sporo czasu a ja bym chciała zamieszkać już na swoim a jak się uda z ciąża to tym bardziej słabo jak wszystko remontować... No u Was inna sytuacja bo Ty już jesteś w ciąży, więc dla Was czas się liczy ale ja bym wolała kupić i spłacać sobie niż komuś tym bardziej , że planujecie tam zostać i będziecie mieć maluszka :)
 
Szczerze mówiąc byłam w takim szoku ze jednak NIE są ze aż mi słów zabrakło jak nigdy, nieco nie pytalam nic nie myślałam tylko ryczec chciałam

Chciałaś ale się powstrzymałas?
To teraz na chłodno zapytaj czy to były oświadczyny, czy masz się czuć jak narzeczona czy jak gwiazdka? :D
 
No co racja to racja :) mnie też już bokiem wychodzi to staranie się i szukanie mieszkania , mam dość i dziś oglądaliśmy kolejne mieszkanie i aż mnie głowa rozbolała ... W tym miesiącu staram się nie zaglądać w kalendarzyk, chociaż już i tak mniej wiecej wiem kiedy płodne no ale powiedziałam tż , że najlepiej co 2dni się kochać, żeby zajść to on tak teraz chce co 2dzień no ale już staram się nie nastawiać. Teraz bardziej martwi mnie to mieszkanie , ze go nie znajdziemy takiego jak byśmy chcieli :( a nie ukrywam, że wolałabym być już na swoim - aż mnie głowa boli od myślenia dziś :dry:
Szukacie zeby kupic?ja mojego 2 lata szukalam,tzn znalazlam duzo mieszkan ktore chcialam kupic ale z bankiem byly problemy,no i moze tak mialo byc bo jestem mega zadowoloma z mojego obecnego,tak moze mialo byc
 
Szukacie zeby kupic?ja mojego 2 lata szukalam,tzn znalazlam duzo mieszkan ktore chcialam kupic ale z bankiem byly problemy,no i moze tak mialo byc bo jestem mega zadowoloma z mojego obecnego,tak moze mialo byc

No widzisz jak fajnie się ułożyło :)
My jeszcze nie składaliśmy do banków, więc tam też mogą być problemy bo jak na razie to mamy problem z wyborem mieszkania bo jak mi się podoba to dla tż nie pasuje i odwrotnie - jedno było takie co nam obojgu się podobało , ale wtedy nie mogliśmy jeszcze wniosku nawet złożyć i kto inny wykupił :realmad:
 
reklama
Do góry