reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Muszę Wam coś opowiedziec to napewno się usmiejecie ze mnie [emoji6] niedawno był temat zaręczyn i pisałam wtedy już nie mogę się doczekać tego pytania to teraz powiem wam jaki numer odwaliłam. Tż pod choinkę kupił mi pierścionek naprawdę piękny jak go zobaczyłam to byłam meega zachwycona i aż oniemialam z wrażenia ze wiecie nareszcie i musialybyscie widzieć moja minę kiedy chwile później zamiast usłyszeć czy zostaniesz moja zona uslyszalam czy zostaniesz moja gwiazdka [emoji23][emoji23] jeszcze dobrze nie skończył a ja już miałam ochotę krzyczeć TAK TAK aż tu nagle słyszę GWIAZDKA nie ZONA [emoji23] podejrzewam ze w ukrytej kamerze mialabym pierwsze miejsce [emoji23][emoji23] szybko żeby nie zobaczył mojej reakcji odwrocilam się przytulajac go i mowie oczywiście ze tak. Teraz się z tego śmieje ale w tamtej chwili myślałam ze się porycze [emoji23][emoji23]
 
reklama
Muszę Wam coś opowiedziec to napewno się usmiejecie ze mnie [emoji6] niedawno był temat zaręczyn i pisałam wtedy już nie mogę się doczekać tego pytania to teraz powiem wam jaki numer odwaliłam. Tż pod choinkę kupił mi pierścionek naprawdę piękny jak go zobaczyłam to byłam meega zachwycona i aż oniemialam z wrażenia ze wiecie nareszcie i musialybyscie widzieć moja minę kiedy chwile później zamiast usłyszeć czy zostaniesz moja zona uslyszalam czy zostaniesz moja gwiazdka [emoji23][emoji23] jeszcze dobrze nie skończył a ja już miałam ochotę krzyczeć TAK TAK aż tu nagle słyszę GWIAZDKA nie ZONA [emoji23] podejrzewam ze w ukrytej kamerze mialabym pierwsze miejsce [emoji23][emoji23] szybko żeby nie zobaczył mojej reakcji odwrocilam się przytulajac go i mowie oczywiście ze tak. Teraz się z tego śmieje ale w tamtej chwili myślałam ze się porycze [emoji23][emoji23]
Ja pamiętam nasze zaręczyny. Byliśmy akurat w moim zadupiu rodzinnym małe miasteczko każdy się zna ogólnie ;P no i mamy taką przystań ławeczki amfiteatr woda można pływać kajakami jest mostek itd... no i mój poszedł ze mną na ten mostek przy wodzie co prawda było już ciemno ale oświetlenie było piękne na tle tej wody i nagle wyjmuje z kurtki pierścionek i klęka zadając mi pytanie czy zostanę jego żoną... Jezu było tak ciemno że ja się bałam że ten pierścionek nam wpadnie pomiędzy deski i poleci do wody [emoji14] piękne wspomnienia :)
 
reklama
Do góry