reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja właśnie sobie wygodnie usiadłam i listy do M2 ogladam:-) :) cały czas mysle o @ jeszcze jej nie ma i narazie dolegliwości brak prócz okropnego bolu piersi masakra i sie powiększyly ze az ten mój sie śmieje.. Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie i będą dwie kreski prawdziwe:tak:
 
reklama
Ja właśnie sobie wygodnie usiadłam i listy do M2 ogladam:-) :) cały czas mysle o @ jeszcze jej nie ma i narazie dolegliwości brak prócz okropnego bolu piersi masakra i sie powiększyly ze az ten mój sie śmieje.. Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie i będą dwie kreski prawdziwe:tak:
U mnie to samo wczoraj okropny ból na @ dziś ani razu nawet nie zaćmiło hmmm, od wczoraj piersi nie bolą więc pewna byłam że @ dziś będzie a tej małpy nie ma [emoji848]
 
A mam pytanie dotyczące @, jak się Wam konczyla lub kończy to czy macie takie brązowe plamienie jakby takie brązowe uplawy ale takie naprawie delikatne to jak je zapisujecie jako miesiaczka czy plamienie??
 
A mam pytanie dotyczące @, jak się Wam konczyla lub kończy to czy macie takie brązowe plamienie jakby takie brązowe uplawy ale takie naprawie delikatne to jak je zapisujecie jako miesiaczka czy plamienie??
Tak, takie coś mam na koniec. Dla mnie to ostatki okresu raczej plamienie chociaż mój okres trwa w takim razie 2 dni mocno 3 dzień dużo słabiej a potem 2 dni plamienia ;p
 
Tak, takie coś mam na koniec. Dla mnie to ostatki okresu raczej plamienie chociaż mój okres trwa w takim razie 2 dni mocno 3 dzień dużo słabiej a potem 2 dni plamienia ;p
Ja raczej mam 1 dzień plamienie ale krwią ze tak powiem 2 dni fontanna 4 i 5 dzień lekko a 6 takie coś właśnie takie resztki
 
reklama
Do góry