reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Pytanie tylko czy nie za niska... dziś 33dc [emoji849] nie wiem kiedy była owulacja [emoji848]
Pokazuje 4-5 tydzień
to chyba stwierdzisz tylko jeżeli zrobisz za 2 dni ponownie wynik bety i wtedy zobaczysz czy przyrost jest prawidłowy ;)

Gratulacje :*************
 
Hej wam! U mnie nadal brak @ - 56dc... Byle do wizyty. ;) Pisałyście tutaj, że jedna dziewczyna usunęła konto. Teraz ja wam się przyznam dlaczego tutaj do was dołączyłam... Na poprzednim wątku nie było kwasu ale mi robiło się okropnie przykro kiedy kobietki, które mają już po kilkoro dzieci strasznie przeżywały, że się nie udaje a kiedy ja pisałam, że staram się o pierwsze dziecko od 3 lat to zaraz byłam sprowadzana na ziemię... Na poprzednim wątku 2018 nigdy czegoś takiego nie było, każdy wiadomo ubolewał nad swoim 4 cyklem starań o 2 dziecko, czy 20 cyklem o pierwsze ale było wyrozumienie od każdej dla każdej. No a pisanie zaraz po "sprowadzaniu na ziemię" kobiecie po kilku stratach, że jej znajoma też poroniła parę tam razy i w końcu się udało ale urodziła chore dziecko to też nietakt... Ja rozumiem jak się ogólnie tak rozmawia, spoko, są straszne historie. Ja nie chciałam się już tam wdawać w dyskusję, olałam to... Wolałam przyjść tutaj do was, a obserwowałam wasz wątek od dawna i widzę, że fajna tutaj atmosfera. :)
Ja nigdy nie potrafiłam się wbić na fora rozkręcone ;P i uważam że to jest najlepsze na BB ;) albo zé mnie taki ułomniak i mi nigdy nie wychodziło [emoji14]
U mnie okres już się kończy jakieś resztki można uznać w zasadzie że go nie ma ;P ponoć 80% zachodzi w ciągu pół roku starań ;P ja będę w tych 20% ;P
 
reklama
Do góry