reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Kurde powiem wam ze do końca miałam nadzieje a tu taka lipa ;) ludzie się ze to może za wczesnie... Ale przynajmniej z przyjemnością podejme kolejna próbę :yes:
 
Dwa Picolo kupiłam, będzie gruba impreza[emoji23][emoji16]
Ja bym pewnie strzeliła sobie normalnego jakbym miała @ ;) no ale umnie dziś szampan dla dzieci, nie piłam takiego chyba 20 lat :)
Jeszcze nie, czekam na meza i razem pojedziemy [emoji16] Nie chce się napalac i pędzic specjalnie po test kiedy wiem , że i tak przyjdzie @.

No, może stwierdziła, że to nasza impreza i to ja powinnam upomnieć wujka na przyszłość? Nie wiem o co chodziło.. Ale wydaje mi się, że ta afera musi mieć jakieś drugie dno... o którym nie wiem
No to nie puszczam kciuków :) dziwnie zachowuje się ta dziewczyna, chyba nie warto się tym zamartwiać :)
U mnie to samo biel...
Oj przykro mi :(
Też nie lubiłam [emoji16] Ale polecam szampana Martini:) mega!
O Martini jest boski, ale bym się napiła :) no ale mus to mus jeszcze długa abstynencja mnie czeka :)
 
A co do komunii, ślubów to macie racje. Teraz wszystko na pokaz. Ja wesele miałam na 80 osób co uważam za całkiem spore a komentarze z boku były „ dlaczego takie małe” „szkoda im pieniędzy” Moja siostra bierze ślub za rok i wymyśla kogo tu zaprosić by zrobić jak największe [emoji85] na 200 osób planują a po co ? totalnie tego nie rozumiem.
A my wcale nie bierzemy ślubu póki co bo wolimy mieszkanie swoje mieć niż zabawa jedną noc i tyle pieniędzy. Mojego tż siostra nie wiem po co brała ślub kościelny i ma 5 dzieci , a ojcem jest tylko dwójki i pieniądze oczywiście rodzice dali bo ona wiecznie mówi , że nie ma kasy to po co jej ten ślub, a raz zapytałam to ona żeby kredyt dostać a ja mówię , że za same wzięcie ślubu kredytu nie dają, trzeba mieć pracę i dochody żeby dostać kredyt a my ślubu nie mamy i znajomy doradca powiedział , że możemy razem wziąć kredyt..
 
Witam nowe staraczki. :)

Wczoraj miałam przykrą sytuację i nie wiem do tej pory jak ja ugryźć, wiec musze sie wyzalic.Ostatnio mieliśmy roczek młodej. Wczoraj pojechaliśmy w gości, nie zdążyłam się dobrze rozebrac, a mojego męża brata narzeczona z pyskiem do mnie... jakim prawem ktoś na imprezie zwracal uwagę jej dziecku. Zaczęła go wyzywać. Więc tłumaczę na spokojnie, że dzieci biegaly koło telewizora który był zasloniety parawanem, Ale nawet to im nie przeszkadzało... kelnerka 3 razy zwracała im uwagę, ciekawe kto by zaplacil za szkody, bo chyba nie ona, z czego? Zapytałam gdzie ona była w tym czasie i dlaczego nikt dziecka nie pilnował? I w ogóle jakim prawem, w mojej obecności obraza moja rodzinę??? Nie wytrzymałam, wyszłam na dwór poryczec... wyszła za mną, zaczęła niby przepraszac, ale kwas został.. do dzisiaj :/
Ohhh kiepska sytuacja, ale Ty miałaś rację bo gdzie była matka dziecka, któremu ktoś inny musiał zwracać uwagę..
 
A my wcale nie bierzemy ślubu póki co bo wolimy mieszkanie swoje mieć niż zabawa jedną noc i tyle pieniędzy. Mojego tż siostra nie wiem po co brała ślub kościelny i ma 5 dzieci , a ojcem jest tylko dwójki i pieniądze oczywiście rodzice dali bo ona wiecznie mówi , że nie ma kasy to po co jej ten ślub, a raz zapytałam to ona żeby kredyt dostać a ja mówię , że za same wzięcie ślubu kredytu nie dają, trzeba mieć pracę i dochody żeby dostać kredyt a my ślubu nie mamy i znajomy doradca powiedział , że możemy razem wziąć kredyt..
Ja to oczywiście szanuję i rozumiem waszą decyzję :) Ja byłam z moim mężem 9lat zanim wzięliśmy ślub :) Ale byliśmy w Holandii bo zarobić i odłożyć na ten nasz ślub :) Bardzo pragnęłam być jego żoną :D

a mój brat był ze swoją ex 6 miesięcy i wpadli i szybko ślub, ślub i już są po rozwodzie....
 
reklama
Do góry