reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Lovi i jak tam, robiłaś test? :)
a odnośnie tej sytuacji to nie pojmuję czemu Tobie zrobiła aferę skoro uwagę dziecku zwrócił wujek? Dziwna ta laska...
Jeszcze nie, czekam na meza i razem pojedziemy [emoji16] Nie chce się napalac i pędzic specjalnie po test kiedy wiem , że i tak przyjdzie @.

No, może stwierdziła, że to nasza impreza i to ja powinnam upomnieć wujka na przyszłość? Nie wiem o co chodziło.. Ale wydaje mi się, że ta afera musi mieć jakieś drugie dno... o którym nie wiem
 
reklama

Załączniki

  • 20181231_110518.jpg
    20181231_110518.jpg
    832,8 KB · Wyświetleń: 45
No i wczoraj jeszcze miałam nadzieję,ale rano @ zawitała.do marca mam urlop wychowawczy więc niewiele czasu,co będzie to będzie,ale mam nadzieję udanego Sylwestra,u nas piccolo
 
reklama
Do góry