reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A ja się witam w 1dc 9 cyklu.
Nie masz po co plakać. Mialas rację i trzeba bylo przy niej stac. Dzieci się wychowuje, a nie chowa jak w chlewie. Sporo rodziców o tym zapomina.
Biel vizira. Ja nie wierze juz ze kiedys mi sie uda:-) ale cóż 3mam kciuki tu za was.
Przykro mi dziewczyny :( napijcie się szampana za nowy rok i żeby kolejny sylwester już spędzać z dzieckiem !
 
Ja tez wypije szampana- najpierw musze sobie go gdzies kupic[emoji1787][emoji39]- wiecej nie bo nie wiem czy by mnie alko nie rozlozylo jak cos mnie łapie.

Wszystkiego najpiekniejszego laseczki, oby 2019 byl dla nas najszczęśliwszy [emoji64][emoji64][emoji64]!!!
 
Heheu Ciebie to bylo za wczesbie na bank :-D ja juz wykorzystalam wszystkie testy 10 . Zostały 25 wiec teraz zrobie jak mi sie tydzien spozni@. [emoji14]
A te testy co się dostaje do testów owulacyjnych to jakiej są czułości?

Bardzo bym chciała żeby Ci się spóźniła 9miesięcy :*
 
reklama
Trzymam kciuki aby te testy były zrobione jeszcze za wcześnie i za chwilę pokazały dwie kreski :)
Ja dziisaj mam dzień rozkminy a mianowicie czy w 2019 uda mi się zafasolkowac ;P w końcu to tyle czasu ale tylko 12 podejść ;)
Jedyny fakt jaki cieszy mnie z tego że jeszcze nie jestem w ciazy to taki że pojedziemy nad morze w wakacje pierwszy raz kiedy mały już będzie bardziej świadomy i będzie więcej rozumiał ja kocham tam przebywać dla mnie to raj na ziemi :D no a ja nie będę się męczyć z dużym brzuchem :)
 
Do góry