reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Witam nowe staraczki. :)

Wczoraj miałam przykrą sytuację i nie wiem do tej pory jak ja ugryźć, wiec musze sie wyzalic.Ostatnio mieliśmy roczek młodej. Wczoraj pojechaliśmy w gości, nie zdążyłam się dobrze rozebrac, a mojego męża brata narzeczona z pyskiem do mnie... jakim prawem ktoś na imprezie zwracal uwagę jej dziecku. Zaczęła go wyzywać. Więc tłumaczę na spokojnie, że dzieci biegaly koło telewizora który był zasloniety parawanem, Ale nawet to im nie przeszkadzało... kelnerka 3 razy zwracała im uwagę, ciekawe kto by zaplacil za szkody, bo chyba nie ona, z czego? Zapytałam gdzie ona była w tym czasie i dlaczego nikt dziecka nie pilnował? I w ogóle jakim prawem, w mojej obecności obraza moja rodzinę??? Nie wytrzymałam, wyszłam na dwór poryczec... wyszła za mną, zaczęła niby przepraszac, ale kwas został.. do dzisiaj :/
No nie zachowała się.normalnie :-/ i masz rację jak ktoś swojego dziecka nie pilnuje to potem nie powinien mieć pretensji. Zresztą o co w ogóle cala awantura? Bo ktoś.dziecku uwagę zwrócił ? Masakra
 
Witam nowe staraczki. :)

Wczoraj miałam przykrą sytuację i nie wiem do tej pory jak ja ugryźć, wiec musze sie wyzalic.Ostatnio mieliśmy roczek młodej. Wczoraj pojechaliśmy w gości, nie zdążyłam się dobrze rozebrac, a mojego męża brata narzeczona z pyskiem do mnie... jakim prawem ktoś na imprezie zwracal uwagę jej dziecku. Zaczęła go wyzywać. Więc tłumaczę na spokojnie, że dzieci biegaly koło telewizora który był zasloniety parawanem, Ale nawet to im nie przeszkadzało... kelnerka 3 razy zwracała im uwagę, ciekawe kto by zaplacil za szkody, bo chyba nie ona, z czego? Zapytałam gdzie ona była w tym czasie i dlaczego nikt dziecka nie pilnował? I w ogóle jakim prawem, w mojej obecności obraza moja rodzinę??? Nie wytrzymałam, wyszłam na dwór poryczec... wyszła za mną, zaczęła niby przepraszac, ale kwas został.. do dzisiaj :/
Dobrze powiedziałas... jak to nie ma prawa jej dziecku uwage zwrocic? I tak jak mowisz gdzie byla ona?... ehh nic nie zrobisz czasem takie sytuacje sa... ja niestety tez sie poklocilam z bratowa , a wlasciwie powiedzialam poprostu swoje zdanie i jest problem do dzis...
 
Witam nowe staraczki. :)

Wczoraj miałam przykrą sytuację i nie wiem do tej pory jak ja ugryźć, wiec musze sie wyzalic.Ostatnio mieliśmy roczek młodej. Wczoraj pojechaliśmy w gości, nie zdążyłam się dobrze rozebrac, a mojego męża brata narzeczona z pyskiem do mnie... jakim prawem ktoś na imprezie zwracal uwagę jej dziecku. Zaczęła go wyzywać. Więc tłumaczę na spokojnie, że dzieci biegaly koło telewizora który był zasloniety parawanem, Ale nawet to im nie przeszkadzało... kelnerka 3 razy zwracała im uwagę, ciekawe kto by zaplacil za szkody, bo chyba nie ona, z czego? Zapytałam gdzie ona była w tym czasie i dlaczego nikt dziecka nie pilnował? I w ogóle jakim prawem, w mojej obecności obraza moja rodzinę??? Nie wytrzymałam, wyszłam na dwór poryczec... wyszła za mną, zaczęła niby przepraszac, ale kwas został.. do dzisiaj :/
Ooo kurcze .. kwas zostaje :/

Biel vizira. Ja nie wierze juz ze kiedys mi sie uda:-) ale cóż 3mam kciuki tu za was.
:( :( :( może za szybko?
 
Ooo kurcze .. kwas zostaje :/


:( :( :( może za szybko?
Wątpię bo 12 dpo ... musialabym miec baaardzo pozne zagniezdzenie ale w cuda nie wierze bo juz mam wszystkie objawy na @ łącznie z bólem w lędzwiach. No i mam st podgoraczkowy i gardlo czuje wiec predzej bede chora niz w ciazy [emoji39][emoji39]
 
Wątpię bo 12 dpo ... musialabym miec baaardzo pozne zagniezdzenie ale w cuda nie wierze bo juz mam wszystkie objawy na @ łącznie z bólem w lędzwiach. No i mam st podgoraczkowy i gardlo czuje wiec predzej bede chora niz w ciazy [emoji39][emoji39]
;( mimo wszystko życzę aby @ nie przyszła i przeziębienie również
 
reklama
Do góry