reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A ja się witam w 1dc 9 cyklu.
Witam nowe staraczki. :)

Wczoraj miałam przykrą sytuację i nie wiem do tej pory jak ja ugryźć, wiec musze sie wyzalic.Ostatnio mieliśmy roczek młodej. Wczoraj pojechaliśmy w gości, nie zdążyłam się dobrze rozebrac, a mojego męża brata narzeczona z pyskiem do mnie... jakim prawem ktoś na imprezie zwracal uwagę jej dziecku. Zaczęła go wyzywać. Więc tłumaczę na spokojnie, że dzieci biegaly koło telewizora który był zasloniety parawanem, Ale nawet to im nie przeszkadzało... kelnerka 3 razy zwracała im uwagę, ciekawe kto by zaplacil za szkody, bo chyba nie ona, z czego? Zapytałam gdzie ona była w tym czasie i dlaczego nikt dziecka nie pilnował? I w ogóle jakim prawem, w mojej obecności obraza moja rodzinę??? Nie wytrzymałam, wyszłam na dwór poryczec... wyszła za mną, zaczęła niby przepraszac, ale kwas został.. do dzisiaj :/
Nie masz po co plakać. Mialas rację i trzeba bylo przy niej stac. Dzieci się wychowuje, a nie chowa jak w chlewie. Sporo rodziców o tym zapomina.
 
reklama
No kumam,z tego co widze to sa dwa rodzaje matek,ta ktora pozwoli by jej dziecko zostalo upomniane przez kogos innego i zacisnie zeby,i takie ktore na to nie pozwola bo to "ich" dziecko!ja naleze do pierwszej odmiany gdyz uwazam ze zwrocenie uwagi przez kogos innego tez moze miec pozytywny wplyw na wychowanie,wiadomo dziecko jest dla matki najwazniejsze.jak moj syn pare lat temu dostal lekki opieprz od szwagierki bo biegal za jej plecami po kanapie i ja kopal przy tym,to nic nie powiedzialm,mimo iz wszyscy sie na nia obuzyli a on sie poplakal,nie powinien tak robic i tyle.mysle ze takie kwasy moga sie czesciej pojawiac u was,ja szwagierki dzieciom nie zwracam uwagi bo wiem ze ona tego zrozumie...niestety
Rozumiem, tylko że ja nie mam wplywu na wujka [emoji19] Mojego męża siostra uważa tak samo, zwrócił uwagę i tyle, na dobre dzieciakom to wyszło. Teściowa też stanęła w mojej obronie dlaczego w ogóle buczy do mnie, jeżeli miała jakiś problem to mogła powiedzieć to jemu osobiście, a nie mi i że nic się nie stało, bo ona też nieraz zwracała uwagę obcym dzieciom [emoji19]
Na co ona odpowiedziała, że nie chciała psuć imprezy.
 
Wszystkie znaki na niebie mówią, że przyjdzie... Ale zobaczymy :)
U mnie tez wszystkie znaki mówią o tym ze nic z tego choć @ niby na 3... Hmmm zobaczymy ale szczerze watpie żeby się udało... Piersi ogromne i bola, brzuch od wczoraj znowu boli, wzdeta jestem jak balon... Jedyne plusy to cera nadal ladna i tempka się utrzymuje co oczywiście o niczym właściwie nie świadczy... odezwę się jakoś za dwie godz to dam znać...
 
reklama
Do góry