reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Zdrówka [emoji176] uważaj na siebie [emoji176]
Super, wielkie gratulacje! To wspaniałe przeżycie!

A ja dziewczyny ostatnio mało się udzialałam bo tak głupio mi było pisać o moich ciążowych obawach w wątku staraczkowym... Chodzi o to, że cały czas plamię już od półtora tygodnia. W pierwszym dniu plamienia miałam USG i wszystko było ok i pewnie bym się uspokoiła gdyby plamienie minęło, no ale to ciągnie się cały czas. Wczoraj już miałam psychicznie dość i dziś poszłam do gina na kolejne USG. Na szczęście wszystko jest ok, nie wiadomo jaka jest przyczyna plamień, nie ma krwiaka ani nic. Dzidzi bije serduszko, ma juz 2 cm więc to jest najważniejsze. Zbadałam dziś równiez TSH, żelazo i cukier i wszystko mam w normie. TSH 2,1 więc chyba całkiem nieźle ale skonsultuję się z endo. Przed ciążą miałam ponad 5 chociaż mój mąż mówi, że chyba pomylili próbki w szpitalu ;) bo nie powtórzył się(odpukać) u mnie taki wynik, a robiłam już trzy razy od tej pory..
 
Przedstawiam Wam nasz 8,8 mm Szczęścia [emoji176][emoji176]Zobacz załącznik 928744
Pięknie [emoji7]
Gratulacje kochana!!!! Nie uciekaj proszę od nas jak inne staraczki, tylko pisz na bieżąco co u Was slychać.
Ja was podczytuje jak mam chwile i staram sie byc zawsze na bieżąco ale nie udzielam sie za bardzo bo nie chce wam pisac ciagle o mojej ciąży bo wiem i widze nawet po tym co Azulka ostatnio pisała ze dla reszty to co mnie cieszy moze byc strasznie trudnym tematem [emoji20] a tak bardzo bym chciala zebyscie wszystkie niedlugo przeniosly sie na mamusiowe wątki i ciagle trzymam za kazda z was kciuki [emoji8][emoji110][emoji110]
 
Nie macie żadnego powodu by było Wam głupio. Taki wątek, w którym staraczki, kobiety w ciąży i kobiety już po porodzie będą wymieniać się doświadczeniami, będzie super :)
Uczestnicze w kilku takich watkach i wlasnie tam jest tak fajnie tez bo np niektóre wlasnie zobaczyly || a niektore wlasnie urodziły. Wymiana doswiadczen, wsparcie na takich watkach to cos wspaniałego [emoji4]

Tu tez jest super i dlatego was nie zostawiam ale nie chce was zanudzac swoimi problemami [emoji53]

Ale jeśli moge o cos prosić to o kciuki, jutro ide na badania boje sie jaka wyjdzie mi morfologia bo od ponad tygodnia mam całodzienne zawroty glowy i co chwila krew z nosa... pewnie anemia sie zaczyna tak jak w pierwszej ciazy [emoji20]

I moze na pisze tak po krotce co u mnie.

Powiem wam ze tak sie zapieralam przed ginekologiem facetem a teraz ciesze sie ze zmienilam, trafilam na super lekarza, duzo lepszego od tamtej pani doktor [emoji4]

No i jutro dalej idziemy ogladac mieszkania, mam nadzieje ze szybko cos znajdziemy [emoji123]

A nastepna wizyte mam 7.01 a potem polowkowe 23.01 nawet nie wiem kiedy to zlecialo... bardzo boje sie tego badania mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, pewnie troche panikuje ale nie pitrafie inaczej ze względu na to ze synek ma wade serduszka...

I od jakis ponad dwoch tygodni czuje juz ruchy [emoji7]
Kazdej z was zycze tego uczucia i wiem ze kazda z was go doswiadczy [emoji4]
 
Dziewczyny jak macie NETFLIX to polecam interaktywny film Czarne Lustro Banderstach. Dzisiaj premiera. O losach w filmie decydujemy my. Wybieramy sami na pilocie co chcemy aby wydarzyło się w danym momencie.

Trzeba mieć nowszy TV z SMARTtv [emoji4]
Uuu uwielbiam czarne lustro brzmi ciekawie,moze w weekend sprobuje,ciekawe czy na uk netflix tez to jest.
 
Super, wielkie gratulacje! To wspaniałe przeżycie!

A ja dziewczyny ostatnio mało się udzialałam bo tak głupio mi było pisać o moich ciążowych obawach w wątku staraczkowym... Chodzi o to, że cały czas plamię już od półtora tygodnia. W pierwszym dniu plamienia miałam USG i wszystko było ok i pewnie bym się uspokoiła gdyby plamienie minęło, no ale to ciągnie się cały czas. Wczoraj już miałam psychicznie dość i dziś poszłam do gina na kolejne USG. Na szczęście wszystko jest ok, nie wiadomo jaka jest przyczyna plamień, nie ma krwiaka ani nic. Dzidzi bije serduszko, ma juz 2 cm więc to jest najważniejsze. Zbadałam dziś równiez TSH, żelazo i cukier i wszystko mam w normie. TSH 2,1 więc chyba całkiem nieźle ale skonsultuję się z endo. Przed ciążą miałam ponad 5 chociaż mój mąż mówi, że chyba pomylili próbki w szpitalu ;) bo nie powtórzył się(odpukać) u mnie taki wynik, a robiłam już trzy razy od tej pory..
No a lekarz nic nie widzi skad te plamienia?takie male jak przed okresem masz te plamienia?podobno to normalne
 
reklama
Uczestnicze w kilku takich watkach i wlasnie tam jest tak fajnie tez bo np niektóre wlasnie zobaczyly || a niektore wlasnie urodziły. Wymiana doswiadczen, wsparcie na takich watkach to cos wspaniałego [emoji4]

Tu tez jest super i dlatego was nie zostawiam ale nie chce was zanudzac swoimi problemami [emoji53]

Ale jeśli moge o cos prosić to o kciuki, jutro ide na badania boje sie jaka wyjdzie mi morfologia bo od ponad tygodnia mam całodzienne zawroty glowy i co chwila krew z nosa... pewnie anemia sie zaczyna tak jak w pierwszej ciazy [emoji20]

I moze na pisze tak po krotce co u mnie.

Powiem wam ze tak sie zapieralam przed ginekologiem facetem a teraz ciesze sie ze zmienilam, trafilam na super lekarza, duzo lepszego od tamtej pani doktor [emoji4]

No i jutro dalej idziemy ogladac mieszkania, mam nadzieje ze szybko cos znajdziemy [emoji123]

A nastepna wizyte mam 7.01 a potem polowkowe 23.01 nawet nie wiem kiedy to zlecialo... bardzo boje sie tego badania mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, pewnie troche panikuje ale nie pitrafie inaczej ze względu na to ze synek ma wade serduszka...

I od jakis ponad dwoch tygodni czuje juz ruchy [emoji7]
Kazdej z was zycze tego uczucia i wiem ze kazda z was go doswiadczy [emoji4]
Super ze czujesz ruchy,trzymam kciuki:)
 
Do góry