reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Noo dosyć drogie za 5 szt dałam 15 zł. Mam 7 dc korci mnie dziś chociaż jeden może też zamówię na allegro jak mi się spodobają, to będzie mój pierwszy cykl z takimi testami
Ciężko powiedzieć test potrafi z dnia na dzień się zmienić :) Możesz dziś spróbować jak będzie mega bladzioch to będziesz czekać z 2 dni do kolejnego testowania :)
 
reklama
Dziewczyny doradzcie bo Wy ekspertki w tym. Kupiłam pierwszy raz testy owu w rossmanie i powiedzcie mi, od którego dc zaczynacie je robić? Mam ich tylko 5 szt. Zwykle miałam cykle 26 dniowe ale coś się poprzestawialo i poprzedni był 24 dni, a jeszcze wcześniejsze 28 dni i 27...
Ja zaczynam robić koło 9dc codziennie żeby nie przegapić, cykle mam 28 dniowe a owu koło 14 ,15dc zamów sobie w internecie najlepiej się opłaca , ja też kupiłam 50 szt testów owu a jeszcze 5 dostałam ciążowych za darmo za około 30 zł więc się mega opłaca a mnie te testy jeszcze nie zawiodły [emoji3]
 
reklama
Dziewczyny, a co sądzicie o poście Dąbrowskiej? Tam jest ograniczenie kaloryczne do 800 kcal i spore ograniczenie warzyw, praktycznie w wiekszości eliminacja owocór i zupelna eliminacja produktów, zbożowych, mlecznych i własciwie każdych nie będących w ksiazce.
Długo myślałam co Ci odpisać. Odpiszę szczerze co ja myślę. Gdybyś przyszła do mnie jako pacjentka, powiedziałabym, że absolutnie, ta dieta może mieć fatalne skutki uboczne, jest ona bardzo niedoborowa pod każdym względem. Środowisko medyczne jasno potępia wszelkie diety alternatywne.
Ale...
Gdybyś zapytała mnie jako koleżanka, to powiedziałabym Ci, że znam osobiście osoby, którym ta dieta pomogła wyjść z wielu chorób. Moja przyjaciółka (też dietetyk kliniczny) uratowała tą dietą nogę swojej mamy przed amputacją z powodu zaawansowanej cukrzycy i miażdżycy. Robiła dokumentację fotograficzną.
Na pewno ta dieta nie ma za zadanie odchudzić kogoś (to może być efekt uboczny), ale pomoc w chorobach, w których często tradycyjne leczenie nie pomaga. Przy jej stosowaniu koniecznie trzeba monitorować swoje wyniki krwi.
Jest to chyba jedyna znana mi dieta alternatywna, o której wiem, że rzeczywiście wielu osobom pomogła, ale ona ma zupełnie inne założenie niż diety Dukana, Atkinsa itp., bo jej celem głównym nie jest redukcja masy ciała.
 
Do góry