reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja zaczynam od około 8dc, ale owu mi wypada często około 15dc wiec trochę ich zużywam :p w Rossmanie są drogie ja kupiłam na allegro chyba 50sztuk za ok. 30zł
Noo dosyć drogie za 5 szt dałam 15 zł. Mam 7 dc korci mnie dziś chociaż jeden może też zamówię na allegro jak mi się spodobają, to będzie mój pierwszy cykl z takimi testami
 
reklama
Przedstawiam Wam nasz 8,8 mm Szczęścia [emoji176][emoji176]
IMG_20181228_161213.jpeg
 
reklama
Dobra zrobiłam na próbę dziś jeden i jakiś tam cień jest, czyli teraz robię codziennie o tej samej porze aż do momentu jak obie będą o takiej samej intensywności? IMG_20181228_174118.jpg
 
Do góry