reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja już po wizycie u lekarza [emoji2] jest serduszko [emoji176][emoji176][emoji176][emoji176] i usłyszałam jego bicie [emoji16][emoji176][emoji41]
Jezuuuuuuuuu jak cudownie :D
emoji176.png
emoji176.png
emoji176.png
emoji176.png
emoji176.png
emoji176.png
 
O kurczę no to nieźle :/ no ja mam 27 , a to zaczęło Cię boleć i poszłaś a ja to mam te USG właśnie może coś na nim będzie widać ale dopiero 16 stycznia :/
Poszłam bo już nie mogłam wytrzymać z bólu... Ja chodzę prywatnie dzwonie we wtorek i w ten sam dzień jestem przyjęta ;) najpierw zbadał mi piersi a później zrobił USG mówił ze może to wyciąć ale po 1 jest to łagodna zmiana która można wyleczyć farmakologiczne a po 2 hmm powiem tak po dwóch ciazach moje piersi z dorodnego D zrobiły się male C i jak ja to mowie zwisy więc powiedział mi wprost ze nic mi z piersi nie zostanie a dopóki nie jest konieczna operacja to jej nie chce...
 
U mnie dzień przed testem temp. 37,04 wiec na pograniczu. Ale chyba ForgetMeNot nie miała nawet 37 a rodzi w lutym [emoji23]
Takie posty napawaja nowa nadzieja ❤ do @ jeszcze 5 dni mam nadzieje ze temp nie spadnie i do tego ten śluz co prawda biały ale wodnisty tzn czuje ze nie jest sucho. Kurde istne szaleństwo z mojej strony
 
Poszłam bo już nie mogłam wytrzymać z bólu... Ja chodzę prywatnie dzwonie we wtorek i w ten sam dzień jestem przyjęta ;) najpierw zbadał mi piersi a później zrobił USG mówił ze może to wyciąć ale po 1 jest to łagodna zmiana która można wyleczyć farmakologiczne a po 2 hmm powiem tak po dwóch ciazach moje piersi z dorodnego D zrobiły się male C i jak ja to mowie zwisy więc powiedział mi wprost ze nic mi z piersi nie zostanie a dopóki nie jest konieczna operacja to jej nie chce...

No ja i tak mam małe ogólnie a w ciąży jeszcze nie byłam, a ta pierś która mnie boli jest na ogół większa od tej drugiej , mam nadzieję , że nic w niej nie ma :no2:
 
reklama
Do góry