reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A nóż widelec [emoji39] się zaskoczysz
Gdybym zaszla w ciąze w tym cyklu to bym się mocno zdziwiła, bo to pierwszy cykl od 8 w których się staramy, w którym nawet się nie zorientowalam ze mam dni plodne, o owulacji nie wspominając. To byłby mega piekny prezent, ale niestety nie wierzę, że się spełni w tym cyklu.
 
Gdybym zaszla w ciąze w tym cyklu to bym się mocno zdziwiła, bo to pierwszy cykl od 8 w których się staramy, w którym nawet się nie zorientowalam ze mam dni plodne, o owulacji nie wspominając. To byłby mega piekny prezent, ale niestety nie wierzę, że się spełni w tym cyklu.
Może właśnie tak trzeba :D
 
Gdybym zaszla w ciąze w tym cyklu to bym się mocno zdziwiła, bo to pierwszy cykl od 8 w których się staramy, w którym nawet się nie zorientowalam ze mam dni plodne, o owulacji nie wspominając. To byłby mega piekny prezent, ale niestety nie wierzę, że się spełni w tym cyklu.
Mi tez chyba jednak przypadł ten cykl coś tak czuje... Skurcze brzucha powrocily są co prawda delikatniejsze ale są... Piersi bolą i agresor włącza się z byle powodu właściwie mam wszystkie objawy @ która ma przyjść za 5 dni... Eh załamanie...
 
I co się działo z Twoją piersią ?
Gdzieś napisałam dalej bo mi się zacielo i wyslalo ;) zdecydowalam się iść do gina dopiero jak lewa ręka zaczęła boleć aż do łokcia okazało się ze to mastopatia pamiętam ze dostałam leki i było ok. Choroba dotyka niby kobiety miedzy 35 a 55 rokiem życia ja miałam 25 wiec nie ma reguly
 
Mi tez chyba jednak przypadł ten cykl coś tak czuje... Skurcze brzucha powrocily są co prawda delikatniejsze ale są... Piersi bolą i agresor włącza się z byle powodu właściwie mam wszystkie objawy @ która ma przyjść za 5 dni... Eh załamanie...
Mnie nie boli nic, a @ jutro ma być. Piersi mnie nie bolą nigdy. Tzn bolaly raz w zyciu, ale bylam juz wtedy w 3 miesiącu ciazy. Pms ustąpił na swieta, dokladniej 25 grudnia. Ale temperatura nie daje mi nadziei. Musialaby jutro cudownie skoczyc w górę, a to jest nierealne.
 
Mnie nie boli nic, a @ jutro ma być. Piersi mnie nie bolą nigdy. Tzn bolaly raz w zyciu, ale bylam juz wtedy w 3 miesiącu ciazy. Pms ustąpił na swieta, dokladniej 25 grudnia. Ale temperatura nie daje mi nadziei. Musialaby jutro cudownie skoczyc w górę, a to jest nierealne.
U mnie temp waha się miedzy 36.7 a 36.9 ale cały czas powyżej kreski choć to i tak chyba za malo...
 
reklama
Do góry