reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Mnie coś prawa pierś koło pachy pobolewa już drugi raz , bo ostatnio miesiąc temu też pobolewała i zaczyna mnie to martwić [emoji853] mam USG piersi 16stycznia i chyba zadzwonię dziś czy można szybciej zrobić [emoji2955]
Ja ze dwa lata temu miałam problem z lewa piersia, najpierw trochę bolala później zrobiła się czerwona i gorąca oczywiście jeszcze większa niż była choć i tak jest większa od prawej ;) do gina zdecydowa
 
reklama
U mnie 28dc [emoji4] Ale nie wiem który dp... I czy w ogóle jestem po owulacji, ostatnio bardzo ciężko mi zaobserwowac po samym sluzie:/

Może pocieszy mnie którąś, że śluzu nie było za bardzo... (mam na myśli wodnisty śluz ) A owulacja mimo to wystąpiła [emoji1][emoji106]
Ja tak mialam w tym cyklu. Nawet przez ten fakt przegapiłam owulacje, gdyby nie mierzenie temperatury, nie wiedziałabym, ze wystąpila owulacja. A zawsze mialam na 5 dni przed owu śluz zmieniający sie w białko jaja, a w tym cyklu nic. Raz mi sie wydawalo ze cos sie zmienia, a okazalo sie potem ze bylam wtedy dwa dni po owulacji[emoji23].
 
Hmmm... No cycki to mnie do tej pory bolą [emoji23] ale ja się w sumie objawów nie doszukiwałam bo przestałam myśleć o tym tak naprawdę. Teraz jak sobie pomyślę to miałam sporo śluzu, że bez wkładki chodzić nie mogłam, ból piersi, ból jak na @ no i senność. Ta senność to mi cały czas towarzyszy.
A ty mialas jakis sluz @MasterKa?bole cyckow?cos innego co pomyslalas hmm dziwne moze to ciaza?;)ja mam za 5 dninokres i sie objawow doszukuje ale dupa cos czuje,cycki nic,,brzuch tez nic lub slabo czasem,a bralam i clo i zel i w test owu i dupa znowu
 
Znowu mi się coś wiesza a wiec do gina zdecydowalam się iść dopiero jak lewa ręka zaczęła boleć aż do łokcia. Okazało się ze to mastopatia. Dostałam leki i jest ok póki co ;)
 
Ja tak mialam w tym cyklu. Nawet przez ten fakt przegapiłam owulacje, gdyby nie mierzenie temperatury, nie wiedziałabym, ze wystąpila owulacja. A zawsze mialam na 5 dni przed owu śluz zmieniający sie w białko jaja, a w tym cyklu nic. Raz mi sie wydawalo ze cos sie zmienia, a okazalo sie potem ze bylam wtedy dwa dni po owulacji[emoji23].
U mnie śluz jest nadal nie jakoś tak dużo w sensie nie leci ze mnie żebym wkladki potrzebowala ale u mnie wkładka to rzadkość. Choć powinnam mieć suche dni już to nadal ze tak powiem hmm mokro a ochota na przytulaski ogromna ;)
 
U mnie śluz jest nadal nie jakoś tak dużo w sensie nie leci ze mnie żebym wkladki potrzebowala ale u mnie wkładka to rzadkość. Choć powinnam mieć suche dni już to nadal ze tak powiem hmm mokro a ochota na przytulaski ogromna ;)
Ja powinnam juz miec śluz jak na okres, taki rozciagliwy bialy, a jest sucho[emoji2955]. Jutro powinnam miec okres a nic na to nie wskazuje. Tzn wiem ze przyjdzie, ale dobrze by bylo zeby sie nie spoźnil.
 
Hejka!
Mnie dziś brzuch tak nie boli tylko od czasu do czasu zakuje :)
Ale ja mam wielkie przeczucie, że NIC z tego w tym cyklu ;(
Brałam antybiotyk po tym jak wyrwałam zęby no i przez to seksów nie było za wiele bo mnie bolało po wyrywaniu :( :( dziś dół.

Ciesze się chociaż że weekend :D

Mój mąż dziś do mnie:
"a kiedy masz TEN dzień" (chodzi o owulacje), a ja do niego "miałam tydzień temu" :D:D pytał czemu mu nie powiedziałam, a ja "a po co się masz stresować i tak cię zaciągnę do łóżka" hehehe 8-):D:D:D
 
reklama
Do góry