reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Cześć dziewczyny

Chce Wam dać znać, że uciekam na jakiś czas. Muszę zadbać o pewne sprawy i poukładać niepoukładane....

Trzymajcie się dziewczyny! Kciuki za Was zaciśnięte , wszystko będzie dobrze ❤
 
reklama
Dziękuję Wam za wsparcie dziewczyny [emoji8] płakać nie płaczę, jak nie teraz to następnym razem [emoji6] myślę pozytywnie i tak jak mówicie - jak nie przyjedzie @ to zrobię znowu test tylko najpierw go muszę kupić , bo już w domu nie mam [emoji23] a jak narazie wyruszyliśmy w odwiedzinki do rodziny tż praktycznie cały dzień , więc się zabezpieczyłam w razie @ [emoji16]

Jk długo się staracie?

Cześć dziewczyny

Chce Wam dać znać, że uciekam na jakiś czas. Muszę zadbać o pewne sprawy i poukładać niepoukładane....

Trzymajcie się dziewczyny! Kciuki za Was zaciśnięte , wszystko będzie dobrze [emoji173]

Powodzenia i wracaj do nas.

Ja mam robić test w sylwestra teoretycznie trzy dni przed spodzoewana miesiaczka, przez cały cykl starałam się wyprzeć myśli typu "żeby tylko się udało" i " muszę zajść w ciążę" trochę dopuściłam ta cala spine z mojej strony. Dziewczyny tak chwalily OvuView zainstalowalam go sobie uzupelnilam cały i bazuje na nim ale z milostkami u nas w tym cyklu raczej było słabo więc już stracilam właściwie całkiem nadzieje....

Też mam tą aplikację. Wiele testowałam, ale od ponad roku używam tylko jej. Jak ja Cie dobrze rozumiem z tym wyparciem... tak bardzo chcesz, że nawet jeśli usiłujesz sobie wmówić ze jest inaczej to się nie udaje.
 
Jk długo się staracie?



Powodzenia i wracaj do nas.



Też mam tą aplikację. Wiele testowałam, ale od ponad roku używam tylko jej. Jak ja Cie dobrze rozumiem z tym wyparciem... tak bardzo chcesz, że nawet jeśli usiłujesz sobie wmówić ze jest inaczej to się nie udaje.
Eh dokładnie... Sama się dobijam i doluje przez to wszystko a im bardziej chce tym gorzej wychodzi...
 
reklama
Do góry