reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No pewnie [emoji4] zrób.
Zrób :) trzymam kciuki!!
Dziękuję dziewczyny [emoji8] a teraz tż pociągnął mnie na [emoji3590] i jakoś mokro było, gdzie chyba przed @ zwykle jest sucho ? No nic, nie nakręcam się bo bd zawód, może tak po tabletkach się zrobiło bo się oczyszczało? Jak @ w nocy nie przyjedzie i rano to zrobię test ;) [emoji8]
 
reklama
Co sobie bedziesz zalowac;)ja dzis zatestowalam ale jeszcze tydzien do okresu,i zadnych oznak na ciaze,ale pije alkohol i myslalam ze moze cos tam...ale negatywnie
No ja właśnie też wypiłam dziś 2 kieliszki likieru i nie wiem czy coś tam jest , no ale taka mała ilość to nawet jeśli to nie zaszkodzi [emoji6]
 
Jaka cisza tutaj,wszyscy odsypiaja pierogi i bigos;) Ja mam postanowienie noworoczne,rozstaje sie ze slodyczami...od 1 stycznia,teraz jeszcze jem;)
 
reklama
Do góry