reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Jk długo się staracie?



Powodzenia i wracaj do nas.



Też mam tą aplikację. Wiele testowałam, ale od ponad roku używam tylko jej. Jak ja Cie dobrze rozumiem z tym wyparciem... tak bardzo chcesz, że nawet jeśli usiłujesz sobie wmówić ze jest inaczej to się nie udaje.
Wiesz co tak na spokojnie zaczęliśmy od marca na luzie ale to tak po 1 razie w owu a do lipca nic nie wyszło to już zaczęliśmy w lipcu intensywniej się starać , jakoś we wrześniu chyba nic nie było bo miałam tabsy ale ginekolog kazała nie robić przerwy w staraniu i próbujemy dalej no i narazie brak efektów ale być może przez te zapalenia i bakterie w nasieniu [emoji848]
 
Hejka dziewczyny! Dobrze ze już po świętach bo jakos mnie ten dzisiejszy dzien zmeczyl strasznie... usiadłam z książką i jajniki mnie ciągną chyba mają już tez dość [emoji6][emoji16][emoji39]
 
Hejka dziewczyny! Dobrze ze już po świętach bo jakos mnie ten dzisiejszy dzien zmeczyl strasznie... usiadłam z książką i jajniki mnie ciągną chyba mają już tez dość [emoji6][emoji16][emoji39]
Ja też się cieszę bo jestem zmęczona tym jedzeniem i siedzeniem przy stole uhhh ciężko mi [emoji16] dzisiaj raz mocno zabolal mnie jajnik i teraz znów lekko pobolewa .. nigdy się nie zdarza. Synchronizacja w trakcie [emoji23]
 
Ojeeej.... Będzie mi Ciebie tu brakować [emoji3525][emoji3525] poukładj sobie wszystko i wracaj do nas [emoji176][emoji176][emoji176]
Cześć dziewczyny

Chce Wam dać znać, że uciekam na jakiś czas. Muszę zadbać o pewne sprawy i poukładać niepoukładane....

Trzymajcie się dziewczyny! Kciuki za Was zaciśnięte , wszystko będzie dobrze [emoji173]
 
Cześć dziewczyny [emoji1] powiem Wam, że już mam dość tych świąt [emoji23] po tym świątecznym jedzeniu mam ochotę na jakiegoś kebaba [emoji23][emoji23][emoji23] też tak macie? [emoji2][emoji23] Ja jutro jadę na badania, które zlecił gin. W piątek kolejna wizyta i mam cichą nadzieję, że już będzie serduszko [emoji176]
 
Cześć dziewczyny [emoji1] powiem Wam, że już mam dość tych świąt [emoji23] po tym świątecznym jedzeniu mam ochotę na jakiegoś kebaba [emoji23][emoji23][emoji23] też tak macie? [emoji2][emoji23] Ja jutro jadę na badania, które zlecił gin. W piątek kolejna wizyta i mam cichą nadzieję, że już będzie serduszko [emoji176]
Hehe no ja dziś objeźdźiłam 4 domy i jestem w większości na kawie i ciastach [emoji33] Aż boję się stawać na wadze [emoji51][emoji51][emoji51] a w drodze powrotnej zgłodnieliśmy i zajechaliśmy na MC Donalda [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hehe no ja dziś objeźdźiłam 4 domy i jestem w większości na kawie i ciastach [emoji33] Aż boję się stawać na wadze [emoji51][emoji51][emoji51] a w drodze powrotnej zgłodnieliśmy i zajechaliśmy na MC Donalda [emoji23][emoji23][emoji23]
Hahah czasem ma sie dosc juz tego swiatecznego jedzenia wiec w pelni rozumiem [emoji1787][emoji23]
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji1] powiem Wam, że już mam dość tych świąt [emoji23] po tym świątecznym jedzeniu mam ochotę na jakiegoś kebaba [emoji23][emoji23][emoji23] też tak macie? [emoji2][emoji23] Ja jutro jadę na badania, które zlecił gin. W piątek kolejna wizyta i mam cichą nadzieję, że już będzie serduszko [emoji176]
Dokładnie... ja w sumie siedze i mysle co bym zjadla innego hheh juz za duzo tego swiatecznego :-D ty chociaz wiesz czego chcesz haha ja nie potrafie zdefiniowac na co mam wlasciwie ochote [emoji16]
 
Do góry