reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

U mnie 56m ale tylko dwa pokoje z dużą kuchnia też będziemy myśleć na przyszły rok nad kupnem większego mieszkania żeby się pomieścić narazie trzeba będzie zrobić kącik dla malucha w dużym pokoju bo mój 20 latek do swojej twierdzy nikogo nie wpuszcza :Djuz mi tam jakieś pomysły switaja ;)
 
reklama
U mnie w firmie są paczki co roku o wartości 250 zł. Naprawdę porządne paczki;) dziś właśnie do domu przytargalam :p
Fajnie że są takie firmy :) ja w jakiej nie pracowałam mieli głęboko gdzieś pracowników a co tu mówiąc jeszcze o potomkach ;P ale w zasadzie moja ostatnia praca sprawiła mi dobry prezent bo na wigilii pracowniczej się zatrulam i przy podejrzeniu salmonelli tak się przestraszyłam że może to byc groźne dla ciąży potencjalnej że nie chciałam zajść i zaszlam ;P
 
Mój pracodawca robi mi prezent pod choinkę
emoji23.png
bo jest nim mój mąż
 
U mnie 56m ale tylko dwa pokoje z dużą kuchnia też będziemy myśleć na przyszły rok nad kupnem większego mieszkania żeby się pomieścić narazie trzeba będzie zrobić kącik dla malucha w dużym pokoju bo mój 20 latek do swojej twierdzy nikogo nie wpuszcza :Djuz mi tam jakieś pomysły switaja ;)
Właśnie dlatego ja sobie wymyśliłam małą różnice wieku żeby twierdza miała dwóch lokatorów ;P przynajmniej az nie dojdą do etapu że wolą mieć oddzielne twierdzę wtedy dorobimy się do zmiany na większe ;P tyle że ten mój plan jakoś nie chce się zrealizować :p.
 
Właśnie dlatego ja sobie wymyśliłam małą różnice wieku żeby twierdza miała dwóch lokatorów ;P przynajmniej az nie dojdą do etapu że wolą mieć oddzielne twierdzę wtedy dorobimy się do zmiany na większe ;P tyle że ten mój plan jakoś nie chce się zrealizować :p.
No ja się spóźniłam o jakieś 17 lat :D;)
 
Ja tez myślę ze to dziwne jestem cala w nerwach mam tylko nadzieje ze po dzisiejszej wizycie wszystko się wyjaśni choć mam straszna nadzieje ze to może owulacja się przesunela i to wczesna ciąża...
 
reklama
Life is brutal :( to jest szczera prawda....
Wczoraj coś w "UWAGA" było, że mieli 10 dzieci... jadły z miski psa, ojciec z nimi sypiał... szok i tragedia.... za jakie grzechy :( biedne dzieci

Siostra mi czytała o tym, tragedia jakaś to jest - jakie te dzieci niewinne od urodzenia mają okropne życie :(
 
Do góry