reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ehh... u mnie w rodzinie jest taki "maczo" co ma 3 dzieci z dwiema różnymi kobietami i teraz czwarte w drodze, z kolejną.
Nie pracuje, nie płaci alimentów, w wieku ponad 40 lat mieszka z rodzicami, a dzieci narobił... A ja tylko sobie myślę, jakie to jest niesprawiedliwe, że taki, jak to na wsi ludzie mówią "co na babę siądzie to dzieciaka zrobi", a my, mając warunki do tego, żeby dziecku zapewnić dobre warunki życia i mnóstwo miłości nie możemy nawet jednego mieć :(
Life is brutal :( to jest szczera prawda....
Wczoraj coś w "UWAGA" było, że mieli 10 dzieci... jadły z miski psa, ojciec z nimi sypiał... szok i tragedia.... za jakie grzechy :( biedne dzieci
 
reklama
Też ostatnio się zastanawiałam jak ludzie żyją na 40m2 [emoji39] i to z dziećmi. Ale Bunia juz teraz dzieki Tobie wiem [emoji23]
Żyją. Ja mam 50 m i w moim mieszkaniu zylo małzenstwo z 3 dzieci praktycznie w tym samym wieku. Dwójka jeszcze ok, ale trójka byla strasznie upchnieta.
No dla mnie to też jest nie do pomyślenia :shocked2:

Najbardziej to szkoda mi rodziców tż bo wszystko co robią to z myślą o niej i jej dzieciach , cały czas jej pomagają odkąd urodziła 1 dziecko , jak byla na stancji to jej robili zakupy, dawali kase żeby dali radę z dziećmi jak miała 2 , póżniej zaszła w 3 ciążę i ojciec się wyparł dziecka i się rozstali , znowu rodzice jej pomogli , mieszkała cały czas u rodziców i mega jej pomagali finansowo i przy dzieciach a pozniej poznaławała chłopaków i mama się tylko wkurzała jak tylko z kimś pisała i ją kontrolowała, żeby pewnie znowu się jakiś nie przyplątał i jej dziecka nie zrobił no i poznała przez sms chłopaka i przyjechał do niej i od razu na kilka dni i to dla mnie był szok , ze się w ogóle mama na to zgodziła i zamieszkał u nich , dodatkowo spłodził jej 2 dzieci - w między czasie mieszkali chwilowo na stancji ale nie wiem chyba sobie nie dawali rady i wrócili do rodziców i gnieżdzą się w 2 pokojach nie dużych z dziećmi i właśnie teraz wzięli ślub kościelny jak ten najmniejszy ma prawie 2lata i oczywiście rodzice jej wyprawili wesele na jakieś 70 osób ? I jeszcze ona twierdziła, że to rodziców obowiązek dać kase na wesele :/ no szkoda mi ich, bo ani życia nie mają swojego i utrzymywać całe życie córeczkę i jej błędy życiowe - a jak przyjadą do nas posiedzieć na kawę czy gdzieś się przejść to tylko dzwoni o której wrócą - jakby nie mogli sobie odpocząć chociaż trochę od tego gwaru w domu to ciągle są jej potrzebni... I też ona była na macierzyńskim to poszła do MC Donalda na 3/4 etatu i zabrali jej macierzyński to w szoku była i zrezygnowała bo się jej to nie opłaciło z dojazdami a teraz mały ma prawie 2lata i siedzi w domu :/

Takie przykre to trochę , bo co jak kiedyś rodziców zabraknie? A mnie ona wkurza jak dzwoni do mojego tż bo dzwoni tylko wtedy jak coś chce i wiecznie ma z czymś problem i działa mi na nerwy - najchętniej bym się z nim gdzieś wyniosła , aby mieć jak najdalej do niej :wściekła/y:
Mega slaba sytuacja. Taki dorosly wrzód na tyłku. Szok i niedowierzanie, ze da się byc taką pijawą.
 
Hej tez jestem starajaca się :) pisałam już na kilku forach bo chyba swiruje ale tez uważam ze na istniejące fora ciężko się dostać wiec pytanie do Was czy mogę opisać moje obawy i liczyć na rade??
 
Oni mają jeszcze psa do tego wszystkiego ;P w dodatku na to mieszkanie wzięli 350tys kredytu ( Warszawa i piękne ceny za klitki ).
Chociaż hitem było mieszkanie w Warszawie kiedyś nawet w telewizji program był o nim dokładnie nie wiem ile miało M2 z tego co kojarzę nawet 20 nie miało tam był po prostu pokój który był zarazem kuchnia i przedpokojem a łazienka to była taka mini mini ale za to lokalizacja piękna bo przy metrze i babka wyceniła je jakoś na ponad 200tys :D nie wiem czy się śmiać czy płakać z takich historii że są prawdziwe ;P
Aha... No to fajnie się mają [emoji16] Jak im to pasuje to ok.

U nas jest 90m2 i z tysiącem zabawek Igi, hustawkami i kojcami, a jeszcze teraz ma dostać suchy basen - a jeszcze choinka... to będziemy sobie chyba po glowach skakać [emoji39] A co dopiero 40m2. [emoji848]


Ale mam plan wprowadzić się za 2 lata do nowego domu [emoji1787] to jakoś się trzeba przemeczyc [emoji23]
 
28 jeszcze w tym roku[emoji23]
Nie no jeszcze taka stara to nie jesteś ;P
Ale niestety jak się ma jedno dziecko nikt nie powiedział że z drugim będzie łatwo znaczy się wszystkie które miały to szczęście i mają jedno małe już drugie daleko w drodze [emoji14]
Ja to się zastanawiam ile nerwów i cierpliwości bym potrzebowała co miesiąc jeśli by mi się marzyła rodzina z pięciorgiem dzieci ;P
 
reklama
Do góry