reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Aha... No to fajnie się mają [emoji16] Jak im to pasuje to ok.

U nas jest 90m2 i z tysiącem zabawek Igi, hustawkami i kojcami, a jeszcze teraz ma dostać suchy basen - a jeszcze choinka... to będziemy sobie chyba po glowach skakać [emoji39] A co dopiero 40m2. [emoji848]


Ale mam plan wprowadzić się za 2 lata do nowego domu [emoji1787] to jakoś się trzeba przemeczyc [emoji23]
No oni na tych 40m2 zabawek nie mieli zbytnio dużo nie wiem jak było w pokoju gdzie spały dzieci Nigdy tam nie byłam ale jakby te zabawki miały być w tym pokoju gdzie goście to nie byłoby szansy przejść nigdzie.
Ja mam 60m2 i mi to wystarcza nawet uważam że mam bardzo dużo miejsca i swobody ale jakbym miała 90 jak Ty to już rarytas ;P
 
A więc postaram się jak tylko mogę w skrócie opisać wam moja sytuacje. A wiec przez 12 miesięcy brałam tabletki anty 16.10 byłam u gina i powiedziałam ze chce zajść w ciążę kazał odstawić natychmiast tabletki(w tym op
wzielam 8)i okazało się ze mam mała torbiel krwawienie z odstawienia nie przyszło ale miesiaczka owszem idealnie po 28 dniach(30.10) ale o dziwo trwało 7 dni+3 dni plamienia po dwóch dniach spokoju znowu zaczęłam krwawić nie plamic a krwawić jak przy normalnej @ z tym ze trwało to 4 dni (teoretycznie był to już czas owulacji) a wiec licząc od pierwszego krwawienia kolejna @ powinnam dostać 27.11 niestety nadal nic piersi bolą okropnie brzuch co jakiś czas pobolewa jak na @ śluz biały ale wodnisty ( 100% brak infekcji) temp mierze przez cały ten cykl zazwyczaj koło 36.8 tylko 25.11 35.4 od trzech dni powyżej 37 dziś 37.6 testy negatywne "śpię" cały dzien dziś idę do gina o 21:20 mam wizytę ale jestem ciekawa co myślicie dodam ze beta robiona 29.11 wynosiła <1.2
 
A w ogóle dziś mloda dostała paczkę ode mnie z pracy ze slodkosciami na Mikołaja [emoji16] ona jeszcze nie jada takich rzeczy to ja skorzystam [emoji23] Co ma się zmarnowac [emoji41][emoji23]
To jeszcze istnieją takie firmy które dają paczki dzieciakom pracowników? ;P ja pamietam za gowniarza jak moi rodzice przynosili takie torby wielkie wypchane słodyczami od dołu do góry po czym mi wydzielali kiedy ją chciałam zjeść wszystko na raz ;P
 
To jeszcze istnieją takie firmy które dają paczki dzieciakom pracowników? ;P ja pamietam za gowniarza jak moi rodzice przynosili takie torby wielkie wypchane słodyczami od dołu do góry po czym mi wydzielali kiedy ją chciałam zjeść wszystko na raz ;P
U mnie w firmie są paczki co roku o wartości 250 zł. Naprawdę porządne paczki;) dziś właśnie do domu przytargalam :p
 
A więc postaram się jak tylko mogę w skrócie opisać wam moja sytuacje. A wiec przez 12 miesięcy brałam tabletki anty 16.10 byłam u gina i powiedziałam ze chce zajść w ciążę kazał odstawić natychmiast tabletki(w tym op
wzielam 8)i okazało się ze mam mała torbiel krwawienie z odstawienia nie przyszło ale miesiaczka owszem idealnie po 28 dniach(30.10) ale o dziwo trwało 7 dni+3 dni plamienia po dwóch dniach spokoju znowu zaczęłam krwawić nie plamic a krwawić jak przy normalnej @ z tym ze trwało to 4 dni (teoretycznie był to już czas owulacji) a wiec licząc od pierwszego krwawienia kolejna @ powinnam dostać 27.11 niestety nadal nic piersi bolą okropnie brzuch co jakiś czas pobolewa jak na @ śluz biały ale wodnisty ( 100% brak infekcji) temp mierze przez cały ten cykl zazwyczaj koło 36.8 tylko 25.11 35.4 od trzech dni powyżej 37 dziś 37.6 testy negatywne "śpię" cały dzien dziś idę do gina o 21:20 mam wizytę ale jestem ciekawa co myślicie dodam ze beta robiona 29.11 wynosiła <1.2
No ja się nie wypowiem bo ja nigdy nie brałam anty więc nie miałam problemu z wracaniem okresu i też Nigdy nie krwawilam między okresami w cyklu. Może od tej torbieli to krwawienie ?
Co do bety to też w zasadzie ciążowa nie jest ale może zbadalas zaraz po zagnieżdżeniu stąd więcej niz <0.1 chyba że laboratorium ma jakieś inne normy. Najlepiej lekarz powie Ci co i jak :)
 
reklama
A więc postaram się jak tylko mogę w skrócie opisać wam moja sytuacje. A wiec przez 12 miesięcy brałam tabletki anty 16.10 byłam u gina i powiedziałam ze chce zajść w ciążę kazał odstawić natychmiast tabletki(w tym op
wzielam 8)i okazało się ze mam mała torbiel krwawienie z odstawienia nie przyszło ale miesiaczka owszem idealnie po 28 dniach(30.10) ale o dziwo trwało 7 dni+3 dni plamienia po dwóch dniach spokoju znowu zaczęłam krwawić nie plamic a krwawić jak przy normalnej @ z tym ze trwało to 4 dni (teoretycznie był to już czas owulacji) a wiec licząc od pierwszego krwawienia kolejna @ powinnam dostać 27.11 niestety nadal nic piersi bolą okropnie brzuch co jakiś czas pobolewa jak na @ śluz biały ale wodnisty ( 100% brak infekcji) temp mierze przez cały ten cykl zazwyczaj koło 36.8 tylko 25.11 35.4 od trzech dni powyżej 37 dziś 37.6 testy negatywne "śpię" cały dzien dziś idę do gina o 21:20 mam wizytę ale jestem ciekawa co myślicie dodam ze beta robiona 29.11 wynosiła <1.2
Wygląda to dziwnie. Może organizm się rozregulował po odstawieniu tabletek. Musi zbadać cię lekarz
 
Do góry