reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja nadal czekam na @ ... wrrr.. nie moge zaczac cyklu i zadzwonic do lekarza i sie umowic... moze wieczorem albo jutro bo tak mnie juz jajnik napierdziela ze w koncu musi przyjsc @
U mnie też się nie rozkręciła @. Nie wiem czemu takie długie plamienia występują przed @ :/
 
reklama
No ja mialam jak juz 1 dzien przed... dlatego bylam pewna ze sie obudze i zaleje mnie [emoji1787][emoji23] a tu nic do teraz i nie wiem o co chodzi . Pewnie dlatego ze Ty nie masz [emoji57]
hahahaha :p A ja pewnie bo ty :p
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
 
A w ogóle dziś mloda dostała paczkę ode mnie z pracy ze slodkosciami na Mikołaja [emoji16] ona jeszcze nie jada takich rzeczy to ja skorzystam [emoji23] Co ma się zmarnowac [emoji41][emoji23]
Super![emoji173]
U mojego meza w pracy tez dają dzieciom pracownikow paczki na Mikolaja. Dodatkowo kazdy pracownik dostaje kase na Święta. No i raz w roku zaklad pracy robi dzien dziecka z roznymi atrakcjami dla dzieci[emoji5] wiem ze tez sa jakies konkursy np rok temu byl konkurs dla dzieci pracownikow aby namalowac czym zajmuja sie rodzice i pozniej z najlepszych rysunkow zaklad pracy zrobil dla kazdego pracownika kalendarz[emoji16]
 
reklama
Do góry