reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A ja mam podejrzenia po moich wczorajszych bólach że wczoraj prawdopodobnie pęknąl mi pęcherzyk bo strasznie bolało a już dzisiaj ledwo widoczna kreska :) i mniejszy ból jajnikow tylko cycki, czyli czas oczekiwań 14.12 :)[emoji173] Masakra ile to czasu [emoji52]
 
Dziewczyny, tyle tu nowych nicków, czytam was dalej tylko czasu nie mam zupełnie na pisanie, bo przeprowadzke mamy.
Martkaaa ja się tak cieszę że jesteś w ciąży, pamiętam twoja cb i potem wyczytalam tą niespodziankowa ciążę, niesamowite!!
Reszta dziewczyn, głowa do góry!! Ja wciąż mam nadzieję a tu 12cs...
U mnie wciąż hashimoto, plus prolaktyna którą dzielnie zbijam, dziś byłam na pobraniu krwi więc zobaczymy jak ta prolaktyna teraz.
Fajnie was czytać, szkoda że czasu nie ma i ciężko mi się tu wstrzelic...
 
reklama
Do góry