reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Niezapomniane uczucie! Chociaż zmeczylam się porządnie, to mogłabym tak co tydzień :D chyba minelam się z powołaniem :p


O nie! Wskakuj pod kołdrę!


Tak, melduje całkiem już spory brzucho :p to fotka z rana, przed sniadaniem:
Zobacz załącznik 920113

Dzisiaj w pracy powiedziałam reszcie (bo wcześniej tylko szefostwo wiedziało) i tak fajnie tyle gratulacji i miłych słów! No i wreszcie nie muszę nosić wielkich swetrów ;)
U mnie juz wywalilo brzuch [emoji85] nie jest lekko zaokraglony tylko wielki [emoji85][emoji87]Zobacz załącznik 920120
Dziewczyny piękne brzucholki ❤️❤️❤️ aż nie wierzę, że już tak widać wydaje się, że dopiero co pokazywałyście II kreski a tu już tak dzidzie urosły. Ekstra!
 
reklama
TSH 2.55 można powiedzieć że stoi w miejscu ale za to poprawiło się ft4 które ponoć lepiej jak jest przy górnej granicy i nie jest za niskie i ft3 też mi spadło bo już było blisko górnej granicy :) w takim przypadku myślę że da mi większą dawkę może tylko na weekend a w tygodniu ciągle będzie to 25 ;) przekonam się w czwartek :)
Wpadłam tylko na chwilę dać znać o tym i uciekam będę teraz tu dość rzadko ;) trzymam kciuki za Was dziewczynki :)
 
TSH 2.55 można powiedzieć że stoi w miejscu ale za to poprawiło się ft4 które ponoć lepiej jak jest przy górnej granicy i nie jest za niskie i ft3 też mi spadło bo już było blisko górnej granicy :) w takim przypadku myślę że da mi większą dawkę może tylko na weekend a w tygodniu ciągle będzie to 25 ;) przekonam się w czwartek :)
Wpadłam tylko na chwilę dać znać o tym i uciekam będę teraz tu dość rzadko ;) trzymam kciuki za Was dziewczynki :)
Powodzenia! :)
 
Nat, Kamila super wieści! :)
A ja jednak powtórzyłam dziś betę. Pierwszy wynik 52 po 72 h 318 :) teraz chyba pora przestać się martwić :)
Wczoraj byłam u endo. Zrobił mi usg tarczycy i zbadał manualnie. Nie ma zmian, zapalenia itd. Stwierdził, że tylko raz miałam tak wysokie tsh, a drugie badanie pokazało niższy wynik więc nie ma powodu, żeby brać leki. Mówił, że tsh powinno się zbadać przez 3dni pod rząd i wziąć z tego średnią bo ono często się wacha. Mam powtórzyć tsh po 4 tygodniach i wysłać mu wynik.
Super wiesci rosnijcie zdrowo
 
@NatBluebell @Kaamilaaa super brzuszki ❤️jak ja wam zazdraszczam że już tyle wiecie i widziałyscie dzidzie i trzymam kciuki żeby dalej było wszystko po waszej myśli
Ja mam nadzieję, że Ty będziesz się cieszyła zdrową i lekką ciążą :)
A czas leci jak szalony!

Dziękuję Loli, fakt że może kilogram więcej ważę a i to raczej w cyckach :p

Dziewczyny piękne brzucholki ❤️❤️❤️ aż nie wierzę, że już tak widać wydaje się, że dopiero co pokazywałyście II kreski a tu już tak dzidzie urosły. Ekstra!
No już początek czwartego miesiąca się zaczyna! Też się dziwię, że tak szybko to leci :)
 
reklama
Nat, Kamila super wieści! :)
A ja jednak powtórzyłam dziś betę. Pierwszy wynik 52 po 72 h 318 :) teraz chyba pora przestać się martwić :)
Wczoraj byłam u endo. Zrobił mi usg tarczycy i zbadał manualnie. Nie ma zmian, zapalenia itd. Stwierdził, że tylko raz miałam tak wysokie tsh, a drugie badanie pokazało niższy wynik więc nie ma powodu, żeby brać leki. Mówił, że tsh powinno się zbadać przez 3dni pod rząd i wziąć z tego średnią bo ono często się wacha. Mam powtórzyć tsh po 4 tygodniach i wysłać mu wynik.
Cieszę się że wszystko ok bo myślałam o tobie :)
 
Do góry