reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Za dużo piszecie! Znowu mam zaległości :p
Wczoraj miałam mega emocjonalny dzień :)
Najpierw prenatalne, brzdąc zdrowy i rośnie jak byk, 6,5cm, termin przesunął się na 05.06.
Zobacz załącznik 920031

A wieczorem koncert! Co to za wspaniałe uczucie tak śpiewać w teatrze :D
Mam krótkie nagranie fragmentu, jak ktoś ciekawy:

Dzisiaj pół żywa siedzę w pracy :p
Co u Was?
Ale super maluszek! A jak brzuszek już się delikatnie zaokrąglił? :)
Dziewczyny umówmy się tak, że jak znajdziemy coś fajnego na prezent świąteczny to będzie tu podsyłać :D różne pomysły itp. Ja z kupnem prezentów zawsze mam spory problem :p

Link do: KUBEK KOMPLET KUBKI PRESTIGE MĄŻ ŻONA DZIEŃ DOBRY dziś przypadkowo zauważyłam kubki
Ja właśnie dziś rozkminiam co z prezentami bo mamy dużą rodzinę i musimy ich kupić dla 20 osób. Żeby nie stracić miliony monet to wymyśliłam żeby dla dorosłych kupić po kubku (w pepco są ładne świąteczne) dorzucić jakieś czekoladki, ładnie zapakować
Dziś mija równo 2 miesiące od operacji mojego męża na żylaki
emoji173.png
i za 2 miesiace powtarzamy badania
emoji173.png


Co porabiacie?
emoji4.png
Która teraz najbliżej terminu @?
Jesli okaze sie ze rzeczywiście dziewczynka no to ze zdjecia ponizej pozdrawia Dagmara [emoji14][emoji173]Zobacz załącznik 920103
Super! Będziecie mieć parke :D a u Ciebie już brzuszek zaokrąglony? :)
 
Piękne to ;) mega radość musi sprawiać takie spiewanie:)
Niezapomniane uczucie! Chociaż zmeczylam się porządnie, to mogłabym tak co tydzień :D chyba minelam się z powołaniem :p

A mnie rozkłada przeziębienie :/
O nie! Wskakuj pod kołdrę!

Ale super maluszek! A jak brzuszek już się delikatnie zaokrąglił? :)

Ja właśnie dziś rozkminiam co z prezentami bo mamy dużą rodzinę i musimy ich kupić dla 20 osób. Żeby nie stracić miliony monet to wymyśliłam żeby dla dorosłych kupić po kubku (w pepco są ładne świąteczne) dorzucić jakieś czekoladki, ładnie zapakować


Super! Będziecie mieć parke :D a u Ciebie już brzuszek zaokrąglony? :)
Tak, melduje całkiem już spory brzucho :p to fotka z rana, przed sniadaniem:
IMG_20181125_093412.jpg

Dzisiaj w pracy powiedziałam reszcie (bo wcześniej tylko szefostwo wiedziało) i tak fajnie tyle gratulacji i miłych słów! No i wreszcie nie muszę nosić wielkich swetrów ;)
 

Załączniki

  • IMG_20181125_093412.jpg
    IMG_20181125_093412.jpg
    516,7 KB · Wyświetleń: 120
Ale super maluszek! A jak brzuszek już się delikatnie zaokrąglił? :)

Ja właśnie dziś rozkminiam co z prezentami bo mamy dużą rodzinę i musimy ich kupić dla 20 osób. Żeby nie stracić miliony monet to wymyśliłam żeby dla dorosłych kupić po kubku (w pepco są ładne świąteczne) dorzucić jakieś czekoladki, ładnie zapakować


Super! Będziecie mieć parke :D a u Ciebie już brzuszek zaokrąglony? :)
U mnie juz wywalilo brzuch [emoji85] nie jest lekko zaokraglony tylko wielki [emoji85][emoji87]
IMG_2018-11-27_19-14-12.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_2018-11-27_19-14-12.jpeg
    IMG_2018-11-27_19-14-12.jpeg
    73,7 KB · Wyświetleń: 399
reklama
Ja cie pamietam,a raczej zdjecie w twoim nicku,uczysz w szkole chyba tak?jak tam ciaza?
Tak, uczę , a raczej uczyłam, bo od 6 tc jestem na zwolnieniu. Plamiłam i lekarz od razu wysłał mnie na L4. Teraz już 11 tc , ale nadal mam mdłości. Jestem bardzo zmęczona. Bolą mnie plecy i przez to źle śpię. W dodatku córka w nocy potrafi przebudzić się na godzinę czy dwie .... Mąż pracuje w delegacji, wraca na weekendy. Dobrze, że córka chodzi do żłobka, to mam 3-4 godziny na to , aby posprzątać albo ugotować czy zrobić zakupy.
 
Do góry