reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Kurde brzuch mnie codziennie boli od owu od poniedzialku,tez tak macie?juz 4 dzien...boje sie ze owu byla duzo pozniej a my juz w poniedzialek ostatni raz bo maz juz jest zużyty...jak mialam duzo nadziei na ten cykl to teraz juz coraz mniej
U mnie raczej owulacji nie było, kurczę w sumie sama nie wiem... ale raczej nie [emoji53]Ale też przez pierwsze dwa dni bolał mnie brzuch okresowo:/ na trzeci dzień miałam zawroty głowy, co nigdy mi się nie zdarzało od tak [emoji849] I zaczęłam się zastanawiać, że może takie objawy daje niski progesteron ze względu na brak owulacji? Co myślicie?
Ciekawe kiedy ten okres przyjdzie.... jak będę musiała czekać na niego przez kolejne 20 dni to oszaleje [emoji39]
 
reklama
A mnie wlasnie wpienila moja siostra..... bo jako jedyna wiedziala ze sie staramy... a dzis moja przerwazliwona na punkcie wnuka mama z pytaniem ze bylam u ginekologa nowego...i mowie ze na cytologie i ze ok a ona do mnie to czemu nie moge zajsc... myslalam ze padne... powiedzialam tylko ze nie wiem i ze bede miala monitoring.... eh moj sie wkurzyl bo nikt nie mial wiedziec...a ja postanowilam ze juz nikomu nic nie mówię...:-/
Też bym się wkurzyła.... u mnie nikt nie wie, ale nie mam siostry bo jak bym miała to bym jej powiedziała
 
U mnie raczej owulacji nie było, kurczę w sumie sama nie wiem... ale raczej nie [emoji53]Ale też przez pierwsze dwa dni bolał mnie brzuch okresowo:/ na trzeci dzień miałam zawroty głowy, co nigdy mi się nie zdarzało od tak [emoji849] I zaczęłam się zastanawiać, że może takie objawy daje niski progesteron ze względu na brak owulacji? Co myślicie?
Ciekawe kiedy ten okres przyjdzie.... jak będę musiała czekać na niego przez kolejne 20 dni to oszaleje [emoji39]
Hm. Ja to bym chciala te cycki zeby bolaly,to chociaz bym nadzieja zyla,a tu poza brzuchem to nic nie boli,boje sie sprawdzac temp,wogole jakis czas watpliwosci,nawet id testow ciazowych mnie odrzuca a jeszcze tyle czasu do okresu...trzeba zajac czyms glowe,swietami,zimnem,serialami,praca...
 
Powiem szczerze, ze nawet nie bardzo wiem co napisać... trzeba mocno wierzyć i nie tracić nadziei. Musi się udać [emoji8]
Widzę dziewczyny, ze Wam po pojawieniu się @ jest bardzo ciężko [emoji853]
Tu juz nawet nie chodzi o ten glupi okres[emoji19] bo ze przyjdzie to bylam pewna.
Ale o to ze w Święta, w tak magiczny czas wszyscy będą szczęśliwi. Wszyscy tylko nie ja.
Ale takie zycie[emoji30]
 
Maz ma mnie dosyc,jak zawsze on chetny byl kiedykolwiek na sexy to od paru cykli juz taki mechaniczny,i wkurza mnie to bo ja sie musze lasic bo to jest odpowiedni czas bo owu...do dupy to.maz pracuje na nocki i jest przemeczony:(
 
Maz ma mnie dosyc,jak zawsze on chetny byl kiedykolwiek na sexy to od paru cykli juz taki mechaniczny,i wkurza mnie to bo ja sie musze lasic bo to jest odpowiedni czas bo owu...do dupy to.maz pracuje na nocki i jest przemeczony:(
Wiesz co zrob? Nie mow mezowi kiedy masz dni plodne.
Oni czuja duza presję podczas staran o dziecko. I taki mechaniczny seks wcale im nie pomaga. Najlepiej po prostu kochajcie sie regularnie, a jesli sam nie pyta, to nie mow ze teraz owulacja i ten seks musi byc. Niech mysli ze to taki spontaniczny seks[emoji12]
 
U mnie raczej owulacji nie było, kurczę w sumie sama nie wiem... ale raczej nie [emoji53]Ale też przez pierwsze dwa dni bolał mnie brzuch okresowo:/ na trzeci dzień miałam zawroty głowy, co nigdy mi się nie zdarzało od tak [emoji849] I zaczęłam się zastanawiać, że może takie objawy daje niski progesteron ze względu na brak owulacji? Co myślicie?
Ciekawe kiedy ten okres przyjdzie.... jak będę musiała czekać na niego przez kolejne 20 dni to oszaleje [emoji39]
Mnie nic nie bolało nie miałam zawrotów wogole nic a nic a progesteron niski.. też jestem ciekawa czy okres przyjdzie w terminie. Ale chyba tak skoro już dzisiaj mnie wysypało na buzi czyli w normie.
 
reklama
U mnie cyce nic,ale u Ciebie moze dobry znak;)jakby mi zaczely cycki bolec to bym sie zaczela zastanawiac bo mnie wogole nie bola

Nigdy w życiu nie bolały mnie sutki, ale szczerze to jakoś nie łącze tego z objawami ciąży. Może tylko zastanawia mnie, ze szyjka wciąż wysoko i mnóstwo śluzu, ale za to brzucha nie czuje nic a nic a jak zaszłam w pierwsza ciąże to od owulacji do dnia spodziewanej @ mnie ćmił. Pamietam jak już test wyszedł pozytywny to chodziłam co chwile do łazienki sprawdzić czy nie ma krwi, bo bolał mnie i brzuch już kręgosłup. No i śluzu było mnóstwoo ale takiego wodnistego wiec czułam się jakbym miała @ wtedy
 
Do góry