reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja nie zapomnę jak moja mama po moim ślubie mi dała przepis jak ona to mówi na zajście w ciążę:) po seksie kobieta nogi do góry jak na świece tak minimum 5 minut mowi nawet z 15 powinno sie i do 1h nie można sikać . I tak w końcu po 7 latach jak jej tak Pan doktor powiedziała zaszła w ciążę i i jestem zawsze w szoku że tyle chciała i walczyła i Dzięki niej zaszło z 3 -4 kobiety:) podziwiam ja za to więc trzeba być silną i nie poddawać się:) jeszcze jakieś kąpiele w borowinie robiła:)
A ja zawsze po seksie lecę siusiu :p
 
Ile kobiet tyle teorii ale chyba warto próbować skoro nas to nic nie kosztuje a nóż widelec któraś pomoże i będzie ta fasolka ;)moj przykład będzie jednak obaleniem tego wszystkiego;)
 
Praktycznie za miesiąc Święta. Rok temu przy składaniu życzeń podczas Wigilii powiedzialam mężowi że życzę Nam abysmy następne Święta spędzili już w trójkę...niestety nie wyszło. Przed tymi Świętami myślę czy przyszłe Święta będzie mi dane spędzić chociaż już jako ciężarna[emoji30] bo jako matka na pewno nie[emoji45]
 
Praktycznie za miesiąc Święta. Rok temu przy składaniu życzeń podczas Wigilii powiedzialam mężowi że życzę Nam abysmy następne Święta spędzili już w trójkę...niestety nie wyszło. Przed tymi Świętami myślę czy przyszłe Święta będzie mi dane spędzić chociaż już jako ciężarna[emoji30] bo jako matka na pewno nie[emoji45]
W zeszłym roku zyczylismy sobie wzajemnie z mężem tego samego także wiem co czujesz...... A teraz chyba zostanie nadal to życzenie ale nie wiem jak zniose życzenia od rodziny "no i w końcu dziecka"...
 
Po pierwszym pozytywnym tescie nie powinno sie już dalej robić bo hormon LH moze sie jeszcze utrzymywać.

Ja dalej umieram. Nie pamietam kiedy mialam taki okres jak teraz ze brzuch tak bardzo boli[emoji19]
Mąż coś bąknął o pizzy na pocieszenie[emoji41]
Ja w wieku 20 lat myslalam ze do 25 roku zycia bede juz szczęśliwa żona i matką. No niestety nie wszystkie marzenia sie spełniły...a za 3 miesiące juz bede miala 27 lat i dalej brak dziecka[emoji24]
Nie martw sie ja 29 i tez brak dzieci.
Zawsze sie pocieszam jak Ci celebryci/aktorzy maja pierwsze dziecko w wieku 35lat i wiecej. Wtedy sobie mysle, nie jestem jeszcze taka stara..
 
reklama
Praktycznie za miesiąc Święta. Rok temu przy składaniu życzeń podczas Wigilii powiedzialam mężowi że życzę Nam abysmy następne Święta spędzili już w trójkę...niestety nie wyszło. Przed tymi Świętami myślę czy przyszłe Święta będzie mi dane spędzić chociaż już jako ciężarna[emoji30] bo jako matka na pewno nie[emoji45]
Wiem tez juz o tym myslalam...
 
Do góry