reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Już jest. Wiec koniec nadziei.

Te ciebie to błąd.
Zobacz załącznik 918591
Oj.. Przykro mi. Ten cień taki wyraźny się wydaje i mocniejszy niż poprzedni a tu jednak przyszła. W poprzednim cyklu też mi cienie wychodziły i nic z tego nie było. Najgorsze ze tak łatwo jest się nastawić i złapać iskierki nadziei a potem przychodzi rozczarowanie. Życzę Ci aby kolejny grudniowy cykl był tym szczęśliwym.
 
reklama
Jest mi tak ciężko dziś
emoji24.png
siedzę i ryczę
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png
ej!
emoji24.png

Pomyśl sobie, że jak za miesiąc się uda to może na wigilię będziesz testować
emoji173.png
 
reklama
Faktycznie swoje przeszłaś, ale tak jak piszesz - teraz tez jesteś bardziej świadoma i zupełnie inaczej do tego podejdziesz. U mnie drugie będzie CC jeśli się uda z fasolką :) a u CB drugi tez cc ? Ile ma Twojw dziecko ? Właśnie- córka czy syn ? Ja tu nic zapamiętać nie mogę [emoji85]
Moje jest sporo młodsze ;) 15 miesiecy syna mam ;)
 
Do góry