reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A nie masz możliwości podjechać do lekarza po jakis duphaston albo luteine? Jak z twoim progesteronem? Ja miałam w dniu testu 18, a na drugi dzień zaczęłam plamic. Wzięłam dupka bo miałam akurat w domu i plamienie zaraz się skończyło
Ja mam luteine podjezykowa:) jakby ktos chcial:)
 
Powiem Wam dziewczyny szczerze że tak się boję jutra bo w poprzednim cyklu też tak było że w pon miał być @ we wtorek zrobiłam test a w piątek wszystko poszło w pi....du i teraz tak bardzo się martwię że to się powtórzy..... wiem wiem pewnie niepotrzebnie :errr:
Będzie dobrze Kochana. My tu wszystkie trzymamy za Was kciuki. Jutro piękny przyrost będzie i trochę odetchniesz :)
 
Ja to w ogóle się boje porodu jaki by nie był [emoji14] dlatego ze nigdy nie rodzilam, wiec nie wiem jak to się odbywa... a powiedzcie mi dziewczyny jak wyglada sprawa z "dwójką" w sensie czy jest możliwość przy parciu że wyjdzie czy robią wcześniej lewatywe?? [emoji51]

Ja poprosiłam w drugim porodzie o czopki przeczyszczające. I poszłam sobie do wc i wszystko wyleciało. Teraz też tak bym zrobiła. Miałam sale ze swoją łazienką, wanną itp więc zero skrępowania.
 
reklama
Hej :) dziewczyny powiedzcie mi czy to prawda że test owulacyjny wychodzi wiarygodny tylko wieczorem A rano się nie powinno robić ?
 
Do góry