reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Energetyka? jakieś udowodnione działanie na robienie dzieci? żołnierzyki mają więcej energii? bo jak tak, to muszę zrobić zapas do lodówki :D
Przeglądałam rozne fora i tam wlasnie dziewczyny polecaly przed seksem dla faceta energetyka, mała kawe lub coca cole bo one wpływają na ruch plemnikow, pobudzają je.
Kawa na pewno bo czytałam trochę o tym
 
reklama
Nie było mnie tu troszke ale w życiu nie nadrobię wszystkich postów!
Źle się czułam ostatnio brzuch bolał aż tu w poniedziałek wieczorem zaczęłam krwawić :( we wtorek rano zaraz do położnej, zbadaly, krwawienie przeszło, jeszcze trochę plamię a wczoraj byłam w szpitalu na usg. Dziecię ma się dobrze i rośnie dobrze, fika aż miło :)
Tylko nie wiadomo skąd to krwawienie było. Mam odpoczywać i oszczędzać się przynajmniej do 20tc.

Dziewczyny, za kogo trzymać kciuki? @Martkaaa5? Komuś jeszcze się udało?
 
Nie było mnie tu troszke ale w życiu nie nadrobię wszystkich postów!
Źle się czułam ostatnio brzuch bolał aż tu w poniedziałek wieczorem zaczęłam krwawić :( we wtorek rano zaraz do położnej, zbadaly, krwawienie przeszło, jeszcze trochę plamię a wczoraj byłam w szpitalu na usg. Dziecię ma się dobrze i rośnie dobrze, fika aż miło :)
Tylko nie wiadomo skąd to krwawienie było. Mam odpoczywać i oszczędzać się przynajmniej do 20tc.

Dziewczyny, za kogo trzymać kciuki? @Martkaaa5? Komuś jeszcze się udało?
Dobrze ze wszystko wporzadku te krwawienia i plamienia to jakaś udręka wszystkich dbaj o siebie i oszczędzaj się :)
U mnie pykło w cyklu który był zawieszony kompletnie nie rozumiem swojego organizmu jutro robię druga betę i progesteron w pon wizyta u gina co z zabiegiem troszkę się martwię żeby nie było powtórki z ostatniego miesiąca ale jakoś z drugiej strony jestem taka pełna nadzieji że skoro się udało jak miało nie być to będzie dobrze :)
 
Może owu się zbliża 8-)
Oby;) dzisiejszy jest po lewej wydaje mi się że ciemniejsze jest ta druga kreska od wczorajszego ;)
1542889158778.jpeg
 

Załączniki

  • 1542889158778.jpeg
    1542889158778.jpeg
    60,9 KB · Wyświetleń: 378
Przeglądałam rozne fora i tam wlasnie dziewczyny polecaly przed seksem dla faceta energetyka, mała kawe lub coca cole bo one wpływają na ruch plemnikow, pobudzają je.
Kawa na pewno bo czytałam trochę o tym
Dobrze wiedzieć! co prawda chłop mi nie będzie chciał spać w nocy, bo ja mam ochotę tylko wieczorami, ale co tam, dla dzieciaczka się poświęci :D
 
reklama
Nie było mnie tu troszke ale w życiu nie nadrobię wszystkich postów!
Źle się czułam ostatnio brzuch bolał aż tu w poniedziałek wieczorem zaczęłam krwawić :( we wtorek rano zaraz do położnej, zbadaly, krwawienie przeszło, jeszcze trochę plamię a wczoraj byłam w szpitalu na usg. Dziecię ma się dobrze i rośnie dobrze, fika aż miło :)
Tylko nie wiadomo skąd to krwawienie było. Mam odpoczywać i oszczędzać się przynajmniej do 20tc.

Dziewczyny, za kogo trzymać kciuki? @Martkaaa5? Komuś jeszcze się udało?
Ojej to uwazaj na siebie,szczegolnie ze pewnie wiesz jak to roznie NHS dba o ciezarne
 
Do góry