reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Moj maz pracuje, ale dzis ma wolne[emoji5]
A ja szukam pracy ale jak na razie nigdzie mnie nie chca z moim wyzszym wyksztalceniem[emoji23]

Cholera, no bywa i tak :p a jakie maz wykształcenie?
W każdym razie macie miły dzień

Oby. Morfologie wiem ze ciezko poprawic, ale zeby chociaz bylo wiecej tych plemniorow to juz bede zadowolona[emoji5]

Mam nadzieję że się poprawi :)

Ja mam dzisiaj wybitnie podły nastrój. Jestem smutna i jakaś do niczego.. Jeszcze wczoraj wieczorem pożarłam się z mężem, sama nie wiem po co :/
 
Cholera, no bywa i tak [emoji14] a jakie maz wykształcenie?
W każdym razie macie miły dzień



Mam nadzieję że się poprawi :)

Ja mam dzisiaj wybitnie podły nastrój. Jestem smutna i jakaś do niczego.. Jeszcze wczoraj wieczorem pożarłam się z mężem, sama nie wiem po co :/
Mam Inzyniera z rolnictwa ze specjalizacja w zywieniu czlowieka i organizacji wypoczynku.
Kolezanka namawia mnie na magisterke z pedagogiki! Bo otwieraja darmowa magisterke u Nas no i nie wiem co robic. Inzynier mi na razie nie pomogl w znalezieniu pracy to magister ma mi pomoc? A nie wybrzydzam w ofertach. Wszedzie gdzie bylam na rozmowach chcieli kogos z doswiadczeniem. A ja go nie mam bo caly czas sie uczylam.
Może zrob sobie cos fajnego dla siebie na poprawe humoru? Moze jakies male zakupy?
 
Mam Inzyniera z rolnictwa ze specjalizacja w zywieniu czlowieka i organizacji wypoczynku.
Kolezanka namawia mnie na magisterke z pedagogiki! Bo otwieraja darmowa magisterke u Nas no i nie wiem co robic. Inzynier mi na razie nie pomogl w znalezieniu pracy to magister ma mi pomoc? A nie wybrzydzam w ofertach. Wszedzie gdzie bylam na rozmowach chcieli kogos z doswiadczeniem. A ja go nie mam bo caly czas sie uczylam.
Może zrob sobie cos fajnego dla siebie na poprawe humoru? Moze jakies male zakupy?
To jest prawda czasem wystarczy sam 1 stopień i doświadczenie. Ja mam magistra inżyniera a bardzo ciężko było mi znaleźć. Potem jak na początku jeszcze wysylalam cv był spory odzew, w zasadzie na każde cv wysłane mi odpowiedzieli. Tyle że potem wyszłam za mąż, dostałam umowę na czas nieokreślony, chcieliśmy zacząć starania o dziecko a zmiana pracy napewno by to uniemozliwila. Póki co zostaje tutaj jeśli się uda mam pewność że po macierzyńskim moje miejsce będzie na mnie czekać
 
Mam Inzyniera z rolnictwa ze specjalizacja w zywieniu czlowieka i organizacji wypoczynku.
Kolezanka namawia mnie na magisterke z pedagogiki! Bo otwieraja darmowa magisterke u Nas no i nie wiem co robic. Inzynier mi na razie nie pomogl w znalezieniu pracy to magister ma mi pomoc? A nie wybrzydzam w ofertach. Wszedzie gdzie bylam na rozmowach chcieli kogos z doswiadczeniem. A ja go nie mam bo caly czas sie uczylam.
Może zrob sobie cos fajnego dla siebie na poprawe humoru? Moze jakies male zakupy?
Znam ten problem, nie chcą bez doświadczenia a przecież od czegoś trzeba zacząć. Sama musiałam imać się dziwnych prac zanim wreszcie zaczelam robić w zawodzie.
Na zakupy nie ma szans jestem splukana szkolnymi wydatkami i jeszcze kupiłam sobie buty, więc koniec szastania kasą.. To jeden z takich dni, które lepiej niech się po prostu skończą. Generalnie od tygodnia mam kiepski nastrój, może minie razem z @
 
reklama
Azulka- no i właśnie to jest śmieszne [emoji16] wybacz. Jak masz mieć doświadczenie jak się uczyłaś?
No nie wiem[emoji23] moze sobie dopisze jakies lewe[emoji23]
A tak na powaznie to zle mi z tym ze siedze w domu. Moj maz zarabia tyle ze wystarczy Nam na przezycie i jeszcze odlozymy. Ale zawsze ta druga wyplata bylaby by fajna opcja np na wydatki zwiazane ze staraniami. Nawet ta najnizsza krajowa. No ale pracy na razie brak u mnie. Nic na to nie poradze. Mam nadzieje ze cos znajde w najbliższym czasie bo zwariuje w domu
 
Do góry